En
تاریخ : دوشنبه 17 ارديبهشت 1397
کد 3427

فرماندار اسلامشهر:

معلمان نقش ویژه ای در رسیدن کشور به رشد و توسعه پایدار دارند

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: معلمان به عنوان یک قشر فرهیخته که وظیفه تربیت آینده سازان کشور را عهده دار هستند، نقش ویژه ای در رسیدن ایران اسلامی به رشد و توسعه پایدار دارند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در آئین گرامیداشت مقام شامخ معلمان شهرستان که با حضور حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر و خانم ها فاطمه سعیدی و فریده اولادقباد دو نماینده تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس برگزار شد، امیراله حقیقی در سخنانی ضمن تجلیل از مقام معلمان و فرهنگیان کشور و تبریک هفته معلم اظهار داشت: معلمان از جایگاه، قداست و منزلتی کم نظیر در جامعه برخوردارند.
وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به بهبود رفاه و وضعیت معیشتی معلمان دارد گفت: مدیران و مسئولانی که امروز عرصه مدیریتی کشور را در دست دارند و دانش آموزان و دانشجویانی که در المپیادهای مختلف علمی در سراسر جهان برای میهن اسلامی افتخار کسب می کنند، همگی حاصل تلاش ها و زحمات معلمان و فرهنگیان دلسوز بشمار می روند.
حقیقی همچنین با بیان اینکه دولت در تلاش است تا علاوه بر ارتقای کیفیت تعلیم و تعلم، در راستای رفاه و آسایش بیش از پیش زندگی فرهنگیان نیز اقدامات مناسبی را انجام دهد، اظهار داشت: با توجه به نقشی که معلمان در تربیت فرزندان ایران اسلامی ایفا می کنند، باید این عزیزان از شرایط مطلوب معیشتی برخوردار باشند.
 فرماندار اسلامشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش غیر قابل انکار و موثر فرهنگیان و معلمان در پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و برهه های مهم و تاثیرگذار کشور گفت: بسیاری از طرح های مهم و اساسی کشور از جمله انتخابات مختلف با مشارکت و همراهی معلمان و فرهنگیان اجرا می شود و همواره این قشر زحمتکش در صف نخست اجرای طرح های ملی در کشور قرار دارند.
گفتنی است در بخش پایانی این مراسم که معاون پژوهشی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار، بخشدار احمدآباد مستوفی، رئیس و معاونان آموزش و پرورش شهرستان، شهردار، رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر اسلامشهر و رئیس شورای شهر احمدآباد مستوفی نیز حضور داشتند، از معلمان نمونه و فرهنگیان بازنشسته آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر با اهدای لوح سپاس تجلیل بعمل آمد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 ارديبهشت 1397
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 77
captcha refresh