En
تاریخ : سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
کد 3430

فاطمه سعیدی در جمع فرهنگیان اسلامشهر:

پاداش معلمان بازنشسته در بودجه سال ۹۷ لحاظ شده است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در بودجه سال 97 پاداش بازنشستگان فرهنگی لحاظ شده و اجرایی شدن آن به وزیر آموزش و پرورش و تیم مالی وی مربوط می‌شود که امیدواریم در روند پرداخت این مطالبات تسریع شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، فاطمه سعیدی در مراسم تجلیل از معلمان نمونه این شهرستان اظهار داشت: اگر قرار باشد اتفاق خوبی در جامعه رخ بدهد، مطمئن باشید که این اتفاق باید از سر کلاس درس و تحصیل و با آموزش و توصیه‌های معلم آغاز شود.
سعیدی با بیان اینکه نقش معلم در جامعه ای که می خواهد دنبال توسعه پایدار، محیط زیست مناسب و کاهش آسیب های اجتماعی باشد ویژه و مهم است افزود: در نظام آموزش و پرورش ما فقط به کمیت توجه شده و هیچ‌گونه توجهی به وضعیت و موقعیت دانش‌آموزان نمی‌شود، الگوی کار کمیت است نه کیفیت.
وی تصریح کرد: در مدارسمان خلأ و کاستی بسیاری داریم، دانش‌آموزان را نمی‌بینیم و به نیازهای آنها توجهی نداریم، ارتباط بین اولیاء دانش‌آموزان و مدرسه به صفر رسیده و اولیا فقط در حد پرداخت شهریه مدارس دیده می‌شوند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: ما باید بتوانیم نظام آموزش و پرورش را به سمتی ببریم که در پایان دوران تحصیلات دانش‌آموزان با مهارت‌های زندگی و حرفه‌های شغلی مورد نیاز جامعه آشنا شوند و طی زندگی روزمره خود به کار
گیرند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 69
captcha refresh