En
تاریخ : چهارشنبه 9 خرداد 1397
کد 3456

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

جمع آوری نزدیک به 250 میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

فرماندار اسلامشهر گفت: برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد نزدیک به 250 میلیون تومان توسط خیرین اسلامشهر جمع آوری شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر امیر اله حقیقی در سخنانی در مراسم گلریزان جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد که با حضور حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر، فاطمه ذوالقدر نماینده تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس، محبی مدیر کل سازمان امور زندانهای استان تهران و منوچهر رحمانی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران برگزار شد، ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: مردم و خیرین اسلامشهر که همواره در یاری رسانی به نیازمندان پیشتاز هستند یک بار دیگر با جمع آوری کمک های نقدی خود برای آزادی زندانیان اسلامشهری دل خانواده های آنان را شاد کردند.
حقیقی با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان به مناسبت های مختلف مراسم گلریزان در اسلامشهر برگزار می شود، گفت: در سال گذشته نیز با کمک هایی که جمع آوری شد 63 زندانی جرائم غیر عمد اسلامشهر از زندان آزاد شدند.
وی با اشاره به آسیب های مختلفی که در زمان نبود سرپرست یک خانواده فرزندان آن خانواده را تهدید می کند افزود: نگاه خانواده زندانیان جرائم غیر عمد به این مراسم است و ان شاءا... با جمع آوری کمک های خیرین، تعداد قابل توجهی از زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان آزاد شده و دل خانواده آنان نیز شاد خواهد شد.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه امروز مشارکت در امور خیر و کمک به دیگران در شهرستان اسلامشهر به یک فرهنگ نیک تبدیل شده است، عنوان کرد: خیرین مؤمن و خداجوی اسلامشهر همیشه در کار خیر پیش‌قدم بوده و مشارکت ویژه‌ای دارند که این امر قابل تقدیر است.
همچنین حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر در سخنانی در این مراسم با بیان اینکه خداوند برای زنان و مردانی که صدقه داده و در کارهای نیک و خداپسندانه مشارکت دارند مغفرت و اجر کریم آماده کرده گفت: ان شاءا... با مشارکت مردم و خیرین اسلامشهر افرادی که به علت بدهی و جرائم غیر عمد در زندان هستند آزاد خواهند شد تا دل فرزندان و خانواده آنان در این ماه مبارک شاد شود.
کمیلی مقدم رئیس دادگستری اسلامشهر نیز در بخش دیگری از این مراسم در سخنانی اظهار داشت: در بسیاری از پرونده هایی که در دادگستری تشکیل می شود فقدان حضور سرپرست خانوار مشاهده می شود.
وی با بیان اینکه سال گذشته با همت یکی از خیرین شهرستان تمام زندانیان جرائم غیر عمدی که محکومیت آنان کمتر از 15 میلیون تومان بود آزاد شدند، افزود: بی تردید با شناختی که از مردم و خیرین اسلامشهر داریم امسال نیز به برکت ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت تعداد قابل توجهی از زندانیان اسلامشهر از زندان آزاد خواهند شد.
گفتنی است در این مراسم معاونین برنامه ریزی و اداری مالی و امور فنی و عمرانی فرماندار، بخشداران مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه، شهردار، رییس و جمعی از اعضای شوراهای اسلامی شهرهای اسلامشهر، چهاردانگه و احمدآباد مستوفی و جمعی از روسای ادارات شهرستان نیز حضور داشتند.


 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 9 خرداد 1397
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 115
captcha refresh