En

آرشیو

دیدار فرماندار اسلامشهر با خانواده یک شهید و دو جانباز سرافراز شهرستان

(88)

همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر، فرماندار اسلامشهر با خانواده شهید «مطلب مهدیزاده» و همچنین «حبیب اله سالاروند» و «جلال توکلی» دو جانباز سرافراز شهرستان دیدار کرد.

سه شنبه 8 خرداد 1397

برگزاری جلسه آموزشی دهیاران بخش مرکزی

(47)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان اسلامشهر،جلسه آموزشی دهیاران روستاهای بخش مرکزی با محوریت مباحث مالی و قرار دادها در محل بخشداری مرکزی برگزار شد

سه شنبه 8 خرداد 1397

بازدید بخشدار مرکزی از روستای مهران آباد از توابع بخش مرکزی

(45)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان اسلامشهر،برنجی با حضور در روستای مهران آباد از توابع بخش مرکزی از این روستا بازدید به عمل آورد

جمعه 4 خرداد 1397

برگزاری جلسه مشاغل خانگی در بخشداری مرکزی

(70)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان اسلامشهر،این جلسه با حضور بخشداری مرکزی ،نایب رئیس اتاق اصناف و نمایندگان ادارات صنعت و معدن و تجارت ،میراث فرهنگی و اداره تعاون کار رفاه و امور اجتماعی در محل بخشداری مرکزی برگزار شد.

چهارشنبه 2 خرداد 1397

جلسه کمیته تطبیق بخشداری مرکزی اسلامشهر برگزار شد

(49)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی اسلامشهر، در این جلسه که با حضور بخشدار مرکزی ،رئیس شورای بخش مرکزی و نماینده دادگستری شهرستان اسلامشهر در محل بخشداری تشکیل شد نسبت به بررسی مصوبات ارسالی از شورای های اسلامی روستا های بخش مرکزی و همچنین مصوبات شورای بخش مرکزی بر اساس سرفصل های بودجه سال ۱۳۹۶ اقدام شد.

سه شنبه 1 خرداد 1397

برگزاری جلسه بررسی مالیت بر ارزش افزوده در بخشداری مرکزی

(59)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان اسلامشهر،این جلسه با حضور عباسی معاون فنی و عمرانی فرماندی،برنجی بخشدار مرکزی،رئیس شورای بخش مرکزی،مسئول حراست و مسئول بازرسی فرمانداری و دهیاران بخش مرکزی برگزار شد.

دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

برگزاری جلسه معارفه دهیار جدید روستای علی آباد طپانچه از توابع بخش مرکزی

(71)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان اسلامشهر،جلسه معارفه دهیاری جدید روستای علی آباد در بخشداری مرکزی برگزار شد

شنبه 29 ارديبهشت 1397

افتتاح دهیاری روستای سیمون از توابع بخش مرکزی با حضور فرماندار اسلامشهر

(43)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان اسلامشهردر این مراسم که فرمانده انتظامی شهرستان، بخشدار مرکزی، رئیس شورای اسلامی شهرستان، جمعی از مسئولان اسلامشهر، خانواده معظم شهدا و ساکنان روستای سیمون نیز حضور داشتند، نماینده عالی دولت در بخش مرکزی در سخنانی ضمن خیر مقدم به مهمانان حاضر در مراسم از حضور مسئولین شهرستان و اهالی روستای سیمون تشکر کرد. برنجی با ارائه گزارشی از روند تشکیل این دهیاری ابراز امیدواری کرد با همت مسئولین شهرستان تاسیس این دهیاری زمینه اراده خدمات مناسبی برای اهالی روستای سیمون باشد

دوشنبه 24 ارديبهشت 1397

دیدار نماینده مجلس و مسئولسن شهرستان اسلامشهر با همسر شهید «افشاری»

(44)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان اسلامشهر،سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز کارگر به همراه همتی معاون اداری مالی فرماندار، برنجی بخشدار مرکزی، عسگریان رئیس و مهدی اردلانی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منزل شهید عباداله افشاری با همسر شهید «افشاری» دیدار و گفت‌وگو کردند.

شنبه 15 ارديبهشت 1397

برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان در روستای نظام آباد از توابع بخش مرکزی

(40)

این جشن به همت دهیاری،شورای اسلامی و هیئت امنای آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) نظام آباد در مسجد موسی بن جعفر(ع) این روستا برگزار گردید.

جمعه 14 ارديبهشت 1397