En
تاریخ : سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
کد 3423

سیده فاطمه ذوالقدر در اسلامشهر:

سیده فاطمه ذوالقدر در اسلامشهر:

نماینده تهران، ری، شمیرانات، پردیس اسلامشهر که صبح امروز به همراه امیراله حقیقی فرماندار اسلامشهر در همایش امید منتظران حضور یافته بود گفت: جوانان آینده سازان و سرمایه های عظیم کشور هستند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر سیده فاطمه ذوالقدر در سخنانی در این همایش که به مناسبت روز جوان و همچنین سالروز میلاد امام زمان(عج) برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان و همچنین هفته معلم و روز کارگر اظهار داشت: نیازها و مشکلاتشان جوانان باید بیش از گذشته مورد توجه مسئولان کشور قرار گیرد.
وی با بیان اینکه باید با ایجاد نشاط و امید در جوانان روحیه آنان را در سطحی عالی و مناسب نگه داریم افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بویژه اعضای فراکسیون های جوان و زنان و همچنین اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس نگاه ویژه ای به امور مربوط به جوانان دارند و مصوبات خوبی نیز در این حوزه به تصویب رسیده است.
نماینده تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر به تصویب طرح ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در دستگاههای مختلف اشاره کرد و گفت: باید از تمامی ظرفیت های کشور برای ایجاد اشتغال برای جوانان استفاده کنیم.
وی به افزایش سقف وام ازدواج از 3 میلیون تومان به 15 میلیون تومان اشاره کرد و ادامه داد: سن ازدواج در کشور بالا رفته و جوانان به دلیل مشکلات مختلف از جمله مسایل اقتصادی تمایلی به ازدواج ندارند و در این زمینه نیز افزایش سقف وام ازدواج به 15 میلیون توامن در راستای ترغیب جوانان به ازدواج صورت گرفت.
ذوالقدر در بخش دیگری از سخنان خود از راه اندازی خانه جوانان در اکثر روستاها و شهرستانهای کشور خبر داد و گفت: در این خانه جوانان نیز مشاوره های اشتغال و ازدواج به جوانان ارائه می شود و همچنین از کارآفرینان جوان نیز با اعطای وام حمایت خواهد شد.
گفتنی است در ادامه این مراسم که به همت کمیته امور بانوان و خانواده فرمانداری و اداره ورزش و جوانان شهرستان و با حضور معاونین امور فنی و عمرانی و برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار، بخشداران مرکزی و چهاردانگه، تعدادی از مسئولان شهرستان و جمع کثیری از جوانان اسلامشهر برگزار شد، از قهرمانان و مدال آوران شهرستان در رشته های مختلف ورزشی نیز تجلیل بعمل آمد. 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 140
captcha refresh