En
تاریخ : شنبه 1 ارديبهشت 1397
کد 3402

برگزاری جلسه ساماندهی ساکنان روستای لهک به ریاست فرماندار اسلامشهر

جلسه ساماندهی ساکنان روستای لهک که در بخش مرکزی اسلامشهر واقع است، صبح امروز پنجشنبه 30 فرودین ماه به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این جلسه که مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع)استان تهران، فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) اسلامشهر، معاون امور فنی و عمرانی فرماندار، رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر، بخشدار مرکزی، مدیر بنیاد مسکن شهرستان، رئیس بهزیستی اسلامشهر و رییس جهاد کشاورزی شهرستان حضور داشتند، امیراله حقیقی در سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه بویژه میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار اظهار داشت: وظیفه همه ماست تا برای رفع مشکل ساکنان روستای لهک که از قشر ضعیف و محروم جامعه هستند و در شرایط نامطلوبی زندگی می کنند تلاش کنیم.
وی با اشاره به اقدام جهادی که در سال 95 جهت ساماندهی ساکنان قلعه سیمون در شهرستان صورت گرفت افزود: با تعامل و همدلی مسئولان شهرستان شاهد بودیم که بیش از 50 واحد مسکونی در محدوده زمانی 5 ماهه در قلعه سیمون احداث شد و در اختیار خانواده های نیازمندی که در شرایط بسیار بدی زندگی می کردند قرار گرفت.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: در روستای لهک بخش مرکزی نیز شرایط مشابه قلعه سیمون حاکم است و ان شاءا... با همت جمعی و روحیه جهادی مسئولان شهرستان بویژه بسیج سازندگی استان تهران و سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) اسلامشهر ساماندهی منازل ساکنان این روستا نیز در کمترین زمان ممکن انجام شود.
حقیقی با بیان اینکه یکی از خیرین زمینی به مساحت 5هزار مترمربع در این زمینه اهداء کرده افزود: امیدواریم با همراهی و مساعدت اداره کل جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن استان تهران امورات اداری لازم نیز در اسرع وقت انجام شود تا عملیات اجرائی جهت ساماندهی این مجموعه آغاز شود.
فرماندار شهرستان در پایان تاکید کرد: بحمدا... همه ارگان ها و نهادهای ذیربط جهت ساماندهی به وضعیت ساکنان روستای لهک آماده هستند و پیگیری های لازم تا ساماندهی ساکنان این روستا و رسیدن به وضعیتی مطلوب برای ساکنان آن ادامه خواهد داشت.

  • نوشته شده
  • در شنبه 1 ارديبهشت 1397
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 95
captcha refresh