En
تاریخ : شنبه 29 ارديبهشت 1397
کد 3436

برگزاری جلسه کارگروه اجتماعی وفرهنگی شهرستان اسلامشهر

جلسه کارگروه اجتماعی وفرهنگی اسلامشهر ویژه بزرگداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر به ریاست معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر گودرز همتی در سخنانی در این جلسه با بیان اینکه سالروز آزاد سازی خرمشهر روزی تاریخی و فراموش نشدنی برای هموطنانمان است گفت: ادارات، نهادها وارگانهای انقلابی شهرستان برنامه هایی را در رابطه با بزرگداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر برگزار خواهند کرد.
معاون برنامه ریزی واداری مالی فرماندار با بیان اینکه به منظور گرامیداشت یادوخاطره حماسه آزادسازی خرمشهر کلیه ادارات نهادها وارگانهای انقلابی شهرستان نسبت به آذین بندی، فضاسازی وتبلیغات محیطی اقدام می کنند افزود: بخشداری های تابعه شهرستان ستادهای فرعی را به منظورهماهنگی جهت برگزاری مراسم وبرنامه های متناظر در بخش و روستاهای مربوطه را تشکیل داده اند.
وی با بیان اینکه اداره ورزش وجوانان مسابقات و برنامه های فرهنگی  ورزشی با عنوان بزرگداشت فتح خرمشهر را برگزار خواهد کرد افزود: آموزش وپرورش اسلامشهر و چهاردانگه نیز برگزاری برنامه یادواره شهدای دانش آموز در سطح مدارس را در دستور کار خود خواهند داشت.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 29 ارديبهشت 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 114