En
تاریخ : پنجشنبه 3 خرداد 1397
کد 3441

دیدار فرماندار اسلامشهر با خانواده یک شهید و دو جانباز سرافراز شهرستان

همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر، فرماندار اسلامشهر با خانواده شهید «مطلب مهدیزاده» و همچنین «حبیب اله سالاروند» و «جلال توکلی» دو جانباز سرافراز شهرستان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این دیدارها که جانشین فرمانده انتظامی شهرستان، رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر، بخشدار مرکزی، رئوسای بنیاد شهید و امور ایثاگران و اداره ورزش و جوانان شهرستان و همچنین مشاور امور ایثارگران فرماندار نیز حضور داشتند، امیراله حقیقی در سخنانی سوم خردادماه سالروز آزاد سازی خرمشهر را تبریک گفت.
وی با بیان اینکه با آزاد سازی خرمشهر قلب امام راحل(ره) و ملت بزرگ ایران شاد شد افزود: این روز بزرگ برای همه ایرانیان روزی تاریخی و به یادماندنی است و هرگز فراموش نخواهد شد.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به رشادتها و جانفشانی هایی که رزمندگان برای آزاد سازی خرمشهر داشتند تصریح کرد: سوم خردادماه متعلق به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران است و تجلیل از این عزیزان کمترین کاری است که می توان انجام داد.
حقیقی ادامه داد: تکريم خانواده معظم شهداء و جانبازان سرافراز وظيفه تک تک مسئولان و آحاد ملت است چرا که سرچشمه آرامش کنوني کشور مديون از خود گذشتگي و جانفشاني شهداء و ايثارگران و همچنين صبر و ايثار خانواده هاي آنان است.
گفتنی است در پایان این دیدارها با اهدای لوح و هدایایی از خانواده شهید مهدیزاده و همچنین جلال توکلی و حبیب اله سالاروند دو جانباز سرافراز شهرستان تجلیل بعمل آمد.


  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 3 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 113