En
تاریخ : پنجشنبه 3 خرداد 1397
کد 3442

بازدید فرماندار اسلامشهر از اداره ورزش و جوانان شهرستان

فرماندار اسلامشهر با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان از این اداره بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در پایان این بازدید که بخشدار مرکزی نیز حضور داشت، امیراله حقیقی در سخنانی در جمع کارکنان اداره ورزش و جوانان اسلامشهر گفت: ورزش شهرستان اسلامشهر در سطح استان تهران از جایگاه و موقعیت ویژه ای برخوردار است.
وی با اشاره به موفقیت های جوانان ورزشکار اسلامشهر در رده های مختلف سنی در مسابقات ملی، بین المللی و آسیایی اظهار داشت: در برخی از رشته های ورزشی اسلامشهر به یک برند ملی تبدیل شده و ورزشکاران موفقی از اسلامشهر در این رشته ها برای کشورمان افتخار آفرینی می کنند.
حقیقی ادامه داد: همچنین در اکثر رشته های ورزشی، شهرستان اسلامشهر نمایندگانی در تیم های ملی دارد و در طول سال شاهد هستیم که این ملی پوشان با مدال آوری های خود برای کشورمان و همچنین اسلامشهر افتخار کسب می کنند.
حقیقی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه اکثر خانواده های ایرانی علاقمند به امر ورزش هستند تصریح کرد: امروزه کسب موفقیت در مسابقات ورزشی اعتبار بین المللی برای کشورها بهمراه دارد و پیام زنده بودن و بانشاط بودن یک ملت را به گوش سایر کشورها می رساند.
 فرماندار اسلامشهر توجه به توسعه زیر ساخت های ورزشی را به عنوان يکي از اولويت هاي اصلي مسئولين شهرستان نامبرد و بر ضرورت رفع موانع رشد و شکوفايي استعدادهاي بخش ورزشي اسلامشهر تاکيد کرد.
وی با بیان اینکه باید در عرصه ورزش سرمایه گذاری ویژه ای صورت گیرد افزود: باید زمینه را برای ورود بخش خصوصی و افراد علاقمند به حوزه ورزش جهت سرمایه گذاری در این بخش و حمایت از ورزشکاران و تیم های ورزشی شهرستان فراهم کرد.
 حقیقی ادامه داد: گاهاً دیده می شود تیم ها و یا ورزشکاران شهرستان جهت حضور در مسابقات بین المللی با دغدغه های تامین هزینه های سفر مواجه هستند که این امر باید با جذب اسپانسر برای تیم ها و ورزشکاران برطرف شود.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه ورزشکاران جزو سرمایه‌های کشور محسوب می‌شوند به نقش ورزش در سالم‌سازی محیط و افراد جامعه اشاره کرد و گفت: اگر برای توسعه ورزش و آگاهی مردم از نقش آن در جامعه تلاش کنیم آسیب‌های اجتماعی را به حداقل خواهیم رساند.
همچنین در ادامه قدیر آرمیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز در سخنانی ضمن قدردانی از حمایتها و توجه فرماندار اسلامشهر به حوزه ورزش به کسب موفقیت ورزشکاران اسلامشهر در مسابقات المپیاد امیدهای آینده اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ورزشکاران اسلامشهر 20 مدال آسیائی، جهانی و بین المللی را در مسابقات مختلف کسب کردند. 
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 3 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 83