En
تاریخ : چهارشنبه 9 خرداد 1397
کد 3457

نماینده مجلس در جمع خیرین اسلامشهر خبر داد:

اختصاص اعتبار برای پرداخت دیه زنان معسر در بودجه سال 97

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در جمع خیرین و مسئولان شهرستان اسلامشهر از اختصاص اعتبار برای پرداخت دیه زنان معسر در بودجه سال 97 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر فاطمه ذوالقدر که در مراسم گلریزان آزادسازی زندانیان غیر عمد اسلامشهر  سخن می گفت اظهار داشت: در مجلس شورای اسلامی کارهای خوبی را برای بودجه سال ۹۷ و ستاد دیه انجام داده ایم، مخصوصا مسئله دیه زنان معسر که گام های موثری در این زمینه برداشته شده است.
ذوالقدر افزود: خوشبختانه در بودجه ۹۷ رقم خوبی به دیه زنان معسر اختصاص یافت و همانطور که می دانید مادر رکن اساسی زندگی و خانواده است و متاسفانه آمارهایی را داریم که افرادی با وجود سرپرست خانوار بودن به دلایل مالی و اقتصادی در زندان هستند و با این کار کمک خوبی به آزادی این زنان می شود.
وی در ادامه با اشاره به اینکه ستاد دیه نیز رقم هایی را به این موضوع اختصاص داده است گفت: با آزادسازی زن و مادر یک خانواده آن خانواده جلوگیری می شود و امیدواریم با این طرح تعداد زیادی از این زندانیان را با این سنت حسنه آزاد کنیم.
این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صدقه دادن در ماه مبارک رمضان بسیار اهمیت دارد و بنا بر فرمایش امام صادق(ع) صدقه در این ماه از روزه مستحبی نیز با ارزش تر است لذا این سنت حسنه باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 9 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 108