En
تاریخ : شنبه 19 خرداد 1397
کد 3460

حضور فرماندار اسلامشهر در راهپیمایی پرشور مردم در روز جهانی قدس

راهپیمایی روز جهانی قدس در اسلامشهر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور آیت ا... محسن قمی عضو مجلس خبرگان رهبری و معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری، امیراله حقیقی فرماندار شهرستان و حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر، مسئولان شهرستان و همچنین حضور پرشور و گسترده اقشار مختلف مردم انقلابی و روزه دار این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر این راه پیمائی از مبادی اعلام شده در ساعت ۱۱ با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان و روسای ادارات شهرستان آغاز شد و پس از طی مسیرهای منتهی به مصلی نماز جمعه توسط راه پیمایان، مراسم پایانی روز جهانی قدس در مصلی اسلامشهر برگزار شد.
سخنران مراسم پایانی راه پیمایی روز جهانی قدس در اسلامشهر آیت ا... محسن قمی عضو مجلس خبرگان رهبری و معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری بود و پس از پایان سخنان وی نماز جمعه این هفته اسلامشهر نیز به امامت حجت الاسلام والمسلمین نوروزی اقامه شد.
شایان ذکر است قطعنامه پایانی مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان اسلامشهر در حمایت از مردم فلسطین و موضوعات مهم منطقه ای و داخلی قرائت و حاضرین با ندای تکبیر آن را تایید کردند.
گفتنی است ساکنان واوان و بخش های چهاردانگه و احمدآباد مستوفی نیز با حضور گسترده در مسیرهای منتهی به محل برگزاری نماز جمعه راهپیمایی کردند و در پایان پس از قرائت قطعنامه راهپیمایی روز قدس جلوه‌ای از حمایت خود را از نخستین قبله مسلمین را به نمایش گذاشته و در نماز جمعه نیز شرکت کردند.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 191