En
تاریخ : چهارشنبه 11 مهر 1397
کد 3665

با هدف بررسی و رفع مشکلات صورت گرفت:

نشست سرپرست فرمانداری اسلامشهر با تولیدکنندگان و صنعتگران بخش احمدآباد مستوفی

نشست سرپرست فرمانداری اسلامشهر با تولیدکنندگان و صنعتگران بخش احمدآباد مستوفی با هدف بررسی و رفع مشکلات این واحدها در سالن اجتماعات بخشداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این نشست که معاونین امور فنی و عمرانی و برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار، امام جمعه، بخشدار و شهردار احمدآباد مستوفی نیز حضور داشتند، مسعود مرسلپور در سخنانی به پاسخ موشکی و کوبنده نیروهای مسلح و سپاه پاسداران به مزدوران تکفیری که هفته گذشته تعدادی از شهروندان اهوازی را به شهادت رساندند، اشاره کرد و گفت: موفقیتی که دیپلماسی خارجی کشورمان در نشست اخیر سازمان ملل کسب کرد و حقانیت ایران اسلامی و انزوای آمریکا را در مجامع جهانی اثبات کرد، با انتقامی که از مسببان حادثه تروریستی اهواز گرفته شد، شیرینی مضاعفی یافت.
وی در ادامه به تشریح دلایل کاهش فزاینده نرخ ارز در روزهای اخیر اشاره کرد و افزود: مخالفت اکثر کشورهای جهان با خروج آمریکا از برجام که در نشست شورای امنیت تبلور یافت، توافقات صورت گرفته در زمینه مسائل بانکی با کشورهای اروپائی، ضربه زدن به مراکزی در کابل، هرات، سلیمانیه و... که به دنبال ایجاد بحران ارزی در کشورمان بودند و مداخلات موثر بانک مرکزی در بازار ارز، از جمله دلایلی است که باعث آغاز روند کاهش نرخ ارز شده و به نظر می رسد این روند کاهشی همچنان ادامه داشته باشد.
مرسلپور با بیان اینکه دشمنان ما در تلاش بودند تا با استفاده از شبکه های اجتماعی در فضای مجازی، جنگ روانی را در کشورمان ایجاد کنند، اظهار داشت: امروز دشمنان ما معترف هستند که از این طریق نیز نتوانستند به اهداف شوم شان جهت ایجاد بحران در کشورمان برسند و بار دیگر ملت ایران با تحمل مشکلات و کاستی ها و با وحدت و همدلی خود این توطئه دشمنان را نیز خنثی کرد.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره گذر موفقیت آمیز ملت ایران از این پیچ تاریخی مهم، افزود: مجموعه دولت شبانه روزی در تلاش هستند تا آرامش و ثبات در اقتصاد و بازار کشور حاکم شود و در این مسیر اصناف، بازاریان، تولیدکنندگان و صنعت گران نیز بازوان توانمند دولت هستند.
سرپرست فرمانداری اسلامشهر ادامه داد: همه ما همچون حلقه های زنجیر بهم متصل هستیم و همه باید کمک کنیم تا این شرایط بخوبی و به نفع هموطنانمان مدیریت شود.
وی با بیان اینکه آرامش و آسایش مردم که از احساس امنیت نیز مهمتر است، در دست اصناف، تولیدکنندگان و صنعتگران است، گفت: هیچ کمبودی در زمینه کالاهای اساسی در کشور وجود ندارد و ان شاءا... با همت و همراهی شما عزیزان آسایش، آرامش و رفاه مردم بیش از گذشته تامین خواهد شد.
مرسلپور با بیان اینکه تمام مسئولان شهرستان موظفند تا مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران را که نقش مهمی در چرخه اقتصادی کشور دارند را در اسرع وقت برطرف سازند، افزود: مجموعه فرمانداری از آمادگی کامل برای همراهی و کمک به واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان برخوردار است.
گفتنی است در این جلسه تعدادی از تولیدکنندگان و متصدیان مجموعه های صنعتی بخش احمدآباد مستوفی به بیان مسائل و مشکلاتشان پرداختند و سرپرست فرمانداری شهرستان نیز دستوراتی را جهت رفع این مشکلات صادر کرد.
همچنین پس از پایان این جلسه سرپرست فرمانداری اسلامشهر از خط تولید و بخش های مختلف شرکت صنایع غذایی آریا فودان، شرکت کاله و کارخانه فیلور بازدید کرد.
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 11 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 67