En
تاریخ : سه شنبه 17 مهر 1397
کد 3681

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی اسلامشهر با حضور فرماندار شهرستان

همزمان با هفته گرامیداشت نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی اسلامشهر صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این صبحگاه مشترک که نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر، اعضای شورای تامین شهرستان، بخشداران احمدآباد مستوفی و چهاردانگه و جمعی از مسئولان شهرستان حضور داشتند، مسعود مرسلپور در سخنانی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: توسعه و پیشرفت در تمامی زمینه ها تنها در سایه امنیت و آرامش امکان پذیر است و نیروی انتظامی یکی از مهمترین ارگان های تامین نظم و امنیت در سطح کشور در کنار ارتش، سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات است و در سطح جامعه و کف خیابان با انواع کژروی ها و آسیب های اجتماعی و مخلان نظم و امنیت مشغول مبارزه است.
وی با بیان اینکه آسایش و احساس امنیت در زندگی تک تک افراد جامعه بسیار مهم است افزود: امنیت،نظم و آرامشی که در جامعه شاهد هستیم، مرهون تلاش های شبانه روزی نیروهای جان بر کف انتظامی است.
مرسلپور با اشاره به اینکه حاکم بودن احساس امنیت در جامعه از خود امنیت اهمیت بیشتری دارد، افزود:مردم با احساس امنیت است که به امورات زندگی خود می پردازند.
وی همچنین با تاکید بر اینکه اگر همراهی و مشارکت مردم با نیروی انتظامی نباشد این نیرو به تنهایی نمی تواند امنیتی مطلوبی را در کشور ایجاد کند، تصریح کرد: بی تردید همراهی مردم با پلیس ضریب امنیت اجتماعی و احساس امنیت و آرامش را به مراتب افزایش داده و جامعه را برای مجرمان و تبهکاران نا امن خواهد کرد.
فرماندار اسلامشهر بر لزوم همراهی و مشارکت همه دستگاههای شهرستان اعم از شهرداریها و شوراهای اسلامی شهر، بخشداریها، ادارات ، اصناف و اقشار مختلف مردم با فرماندهی انتظامی شهرستان تاکید کرد و گفت: نیروی انتظامی با امکانات محدود خود به تنهایی نمی تواند امنیت مورد نیاز جامعه را تامین کند و همه دستگاهها وظیفه دارند از این نیرو پشتیبانی و حمایت کنند.
در بخش پایانی این مراسم که جمعی از خانواده معظم شهدا نیز حضور داشتند، هدایا و لوح تقدیر به پدران تعدادی از شهدای نیروی انتظامی، جانبازان سرافراز و کارکنان و سربازان نمونه این فرماندهی و تعدادی از خیرین امنیت سازاهدا شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 70