En
تاریخ : چهارشنبه 2 آبان 1397
کد 3731

فرماندار اسلامشهر تاکید کرد:

لزوم مشارکت همه دستگاههای اجرائی برای برگزاری برنامه های هفته فرهنگی شهرستان

فرماندار اسلامشهر با اشاره به برگزاری برنامه های هفته فرهنگی اسلامشهر پس از پایان ماه صفر بر لزوم مشارکت همه دستگاههای اجرائی برای برگزاری مطلوب برنامه های این هفته در شهرستان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، مسعود مرسلپور که در جلسه شورای فرهنگ عمومی اسلامشهر سخن می گفت، اظهار داشت: آنچه ما در حوزه امور فرهنگی خرج می کنیم هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است که نتایج آن در بهبود بسیاری از موضوعات اجتماعی نمود می یابد.
وی با اشاره به تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت فرهنگی در شهرستان گفت: امروز در دنیا صلاح تبلیغات، کارهای فرهنگی و عملیات روانی حرف نخست را می زند و ما نیز باید برای استفاده مثبت از این ابزار مهم برنامه ریزی داشته باشیم.
فرماندار اسلامشهر در ادامه با بیان اینکه باید مناسبت های ملی و مذهبی را با آرمانهای انقلاب اسلامی پیوند بزنیم، افزود: 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) در کشور ما به نماد استکبارستیزی مردم ایران تبدیل شده و ان شاءا... شاهد برگزاری باشکوه راه پیمائی روز 13 آبان خواهیم بود.
وی تشت، پراکنده کاری و موازی کاری را از جمله نقاط ضعف فعالیت های فرهنگی عنوان کرد و ادامه داد: باید دستگاههای متولی فعالیت های فرهنگی با هم افزایی و برنامه ریزی های مشترک به اجرای برنامه های منسجم و تاثیرگذار در شهرستان بپردازند.
مرسلپور همچنین با بیان اینکه مفاخر علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی و... اسلامشهر و همچنین خدماتی که در 40 سال گذشته توسط دستگاههای اجرائی در شهرستان ارائه شده بخوبی به مردم اطلاع رسانی نشده گفت: شهرستان اسلامشهر در همه زمینه ها از توانمندیها و افتخارات بسیاری برخوردار است و از اینکه خدمتگزار مردم خوب و نجیب اسلامشهر هستم افتخار می کنم.
وی در ادامه خواستار برنامه ریزی مناسب جهت برپائی شهر کتاب در اسلامشهر شد و ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی برنامه ریزی های لازم جهت برپائی اجتماع عظیم مردمی و هیات مذهبی اسلامشهر در یکی از مناسبت های مذهبی را انجام خواهد داد.
فرماندار اسلامشهر در پایان از زحمات و تلاش های حسینی رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان قدردانی کرد و گفت: مهدی پور رئیس جدید این اداره نیز از جوانان بومی و خوش فکر در عرصه فعالیت های فرهنگی شهرستان است و امیدواریم در مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی موفق عمل کند.
گفتنی است در پایان این جلسه از حسینی رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان نیز با اهداء لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 2 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 47