En
تاریخ : دوشنبه 7 آبان 1397
کد 3738

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

اتخاذ تصمیمات لازم جهت کمک به آسیب دیدگان حادثه انفجار گاز در واوان

فرماندار شهرستان اسلامشهر از اتخاذ تصمیمات لازم جهت کمک به آسیب دیدگان حادثه انفجار گاز در واوان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه هماهنگی جهت کمک به خانواده های آـسیب دیده این حادثه سخن می گفت، ضمن قدردانی از حضور به موقع دستگاههای امدادی و خدماتی شهرستان پس از وقوع انفجار در مجتمع مسکونی گفت: حضور به موقع و خدماتی مناسبی که به خانواده های آسیب دیده ارائه شده باعث دلگرمی آنان شده است.
وی با بیان اینکه بی مبالاتی فردی در یک واحد مسکونی باعث وقوع انفجار و آسیب دیدن 24 واحد مسکونی شد، افزود: بحمدا... در این انفجار تلفات جانی نداشتیم و 11 واحد مسکونی نیز خسارات جزئی دیدند.
مرسلپور با بیان اینکه کلیه اثاثیه 6 واحد مسکونی بکلی از بین رفته گفت: بر اساس گزارشات آتش نشانی، اداره گاز شهرستان پیگیری لازم را جهت استفاده واحدهای آسیب دیده از پوشش بیمه ای را انجام خواهد کرد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر 4 چادر جهت اسکان موقت خانواده های آسیب دیده این حادثه توسط هلا احمر دایر شده و اتاق اصناف نیز روزانه غذای گرم این خانواده ها را توزیع می کند، افزود: آوار برداری از واحدهای تخریب شده و بهسازی منازل مسکونی آسیب دیده توسط شهرداری اسلامشهر در حال انجام است و ان شاءا... تا سقف 45 روز کلیه آسیب دیدگان این حادثه در منازلشان ساکن خواهند شد.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به کمک بلاعوض 2 میلیون تومانی کمیته امداد امام خمینی(ره) به خانواده های آسیب دیده گفت: بخشی از لوازم زندگی این خانواده ها نیز توسط اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف تامین خواهد شد.
وی با بیان اینکه بانک مسکن نیز تسهیلات کم بهره در اختیار این خانواده ها قرار خواهد داد، اظهار داشت: کلیه دستگاههای خدماتی شهرستان، بخشداری مرکزی و ستاد بحران شهرداری در این حادثه خوب و موثر عمل کردند که قابل تقدیر است.


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 7 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 43