En
تاریخ : شنبه 12 آبان 1397
کد 3745

تاکید فرماندار اسلامشهر بر ضرورت حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان

فرماندار اسلامشهر بر ضرورت حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان جهت ایجاد اشتغال و حمایت از تولید کالای ایرانی تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جمع مدیران شرکت هایی که تصمیم دارند در حوزه احداث دهکده سلامت و شهرک توریستی در شهرستان سرمایه گذاری کنند، سخن می گفت اظهار داشت: شهرستان اسلامشهر از ظرفیت های و قابلیت های بسیاری برای جذب سرمایه گذاران بخش های مختلف برخوردار است.
وی با اشاره به نزدیکی شهرستان اسلامشهر به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) و دسترسی آسان به بزرگراههای تهران- قم و تهران– ساوه افزود: تمامی زیر ساخت های لازم نیز در این شهرستان فراهم است و در حال حاضر نیز صنایع و مجموعه های تولیدی بزرگی در اسلامشهر مشغول فعالیت هستند.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: خدمات مختلف و همچنین حمایت و پشتیبانی لازم از شرکت هایی که قصد سرمایه گذاری در شهرستان اسلامشهر دارند صورت خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه برخی نواقص در بروکراسی اداری و دستورالعمل ها و بخش نامه هایی که گاهاً با یکدیگر متضاد نیز هستند باعث فراری دادن سرمایه گذاران می شود اظهار داشت: نباید با معطل کردن سرمایه گذاران بخش خصوصی به بهانه های مختلف، آنان را دلسرد کرده و از اجرای پروژه های اشتغال زا منصرف کنیم.
مرسلپور ادامه داد: با توجه به محدودیت های موجود در منابع دولتی، کاهش نرخ بیکاری در کشور با سرمایه گذاری بخش خصوصی امکان پذیر است و ما باید زمینه لازم را جهت تشویق و ترغیب سرمایه گذاران جهت فعالیت در شهرستان فراهم سازیم.
وی با بیان اینکه نخستین جلسه شورای عالی سرمایه گذاری شهرستان هفته آینده برگزار خواهد شد، گفت: در این جلسه درخواست های شرکت های مختلف از جمله شرکت های دانش بنیان که خواستار سرمایه گذاری در اسلامشهر هستند مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا مجوزات لازم جهت تسهیل در فعالیت این شرکتها صادر شود.
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 43