En
تاریخ : سه شنبه 15 آبان 1397
کد 3755

دیدار فرماندار اسلامشهر با خانواده شهید اورکی و جانباز سرافراز نوراله ثقفی

فرماندار اسلامشهر با خانواده شهید «محمد اورکی» و جانباز سرافراز «نوراله ثقفی» دیدار و از صبر، شکیبایی و ایثار آنان تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در حاشیه این دیدارها در سخنانی اظهار داشت: بقای انقلاب اسلامی نیازمند تداوم راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی تصریح کرد: شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران به عنوان بزرگ‌ مردان این سرزمین و پشتوانه محکم مسئولانی هستند که در مسیر خدمت به مردم، جهادگونه گام بر می‌دارند.
مرسلپور دیدار، سرکشی و رسیدگی به مشکلات خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان را جزو تکالیف و وظایف مسئولان عنوان کرد و گفت: این عزیزان ارزشمندترین دارایی خود را در راه تحقق اندیشه‌های امام راحل(ره) فدا کردند و تکریم خانواده معظم شاهد و ایثارگر تنها اقدام ناچیز برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن‌ها است.
گفتنی است در این دیدارها داود بیات سرمدی معاون امور فنی و عمرانی فرماندار، ایوب علایی رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر، محمدی پور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، قدیر آرمیان رئیس اداره ورزش و جوانان، حسین جعفری مشاور امور ایثاگران فرماندار و عسگریان رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثاگران شهرستان نیز حضور داشتند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 15 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 56