En
تاریخ : شنبه 19 آبان 1397
کد 3756

فرماندار شهرستان خبر داد:

مطرح شدن پروژه احداث خط متروی اسلامشهر در جلسه آتی هیات دولت

فرماندار شهرستان از مطرح شدن پروژه احداث خط متروی اسلامشهر در جلسه آتی هیات دولت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در مراسم هیئت منتظران نور در مسجد حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) سخن می گفت، اظهار داشت: در جلسه ای که روز سه شنبه با پیگیری مجمع نمایندگان تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه داشتیم پس از بحث های مختلف در خصوص اتصال اسلامشهر به خط 3 متروی تهران، قرار شد تا این پروژه در جلسه هیات دولت طرح و ان شاءا... مصوب شود.
مرسلپور با بیان اینکه این جلسه برای شهرستان بسیار سودمند بود و تصمیمات ویژه ای برای رفع برخی مشکلات اسلامشهر اتخاذ شد، گفت: تداوم احداث قطاری شهری، تامین اعتبار تکمیل بیمارستان 400 تختخوابی و همچنین اختصاص اعتبارات لازم برای احداث چند باب مدرسه در نقاط محروم شهرستان بویژه در روستاهای اسلامشهر از جمله مواردی است که مورد تاکید دکتر نوبخت قرار گرفت.
فرماندار اسلامشهر همچنین به دستاوردهای سفر معاون اول رئیس جمهور کشورمان به شهرستان اسلامشهر اشاره کرد و افزود: دکتر جهانگیری نیز پس از طرح شدن مشکلات مهم و عمده شهرستان، دستورات قاطعی برای رفع این مشکلات صادر کرد که به مرور در این زمینه اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.
وی به حضور 15 وزیر، معاون وزیر و مدیران کشوری در شهرستان در 3 ماه اخیر اشاره کرد و ادامه داد: تلاش ما این است تا با استفاده از ظرفیت های ملی و استانی مشکلات اسلامشهر را به حداقل برسانیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود حضور گسترده مردم در راه پیمایی ۱۳ آبان که ۳ رخداد مهم تبعید امام راحل(ره)، کشتار دانش آموزان توسط رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان خط امام(ره) در این روز رخ داده ، نشان داد مردم همچنان در صحنه حضور دارند و پشتیبان نظام اسلامی هستند.
مرسلپور افزود: در طول این ۴۰ سال مردم دیانت و انقلابی گری خود را در این روزها به ویژه ۱۳ آبان به تصویر کشیدند و در سال گذشته که با توطئه های مختلف مواجه بودیم انقلابی گری مردم بود که خط بطلان بر همه توطئه ها کشید.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: همه نیروهای انقلاب در تمام صحنه ها حضور دارند اما زمانی عده ای قصد داشته و دارند که با یک خط کشی تصنعی و ساختگی بسیاری از رویدادها و دستاوردهای تاریخی انقلاب را بنام خود مصادره کنند اما باید بدانند که نمی توانند ۱۳ آبان را مورد مصادره قرار دهند و باید بدانند کسانی لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند هم اکنون به عنوان نیروهای خط امام(ره) و رهبری شناخته می شوند و با همه بی مهری ها دست از انقلاب نکشیدند.
وی با بیان اینکه خوشبختی انقلاب اسلامی در این است که هیچ کس نمیتواند آن را به نام خود مصادره کند، گفت: انقلاب از آن انقلابیون است و به همه نسل ها متعلق است با یک تفاوت که نسل سوم و چهارم باید بدانند انقلابی که حاصل شده است نتیجه اهتمام نسل اول و دوم انقلاب است.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: اگر کسانی که از نسل اول و دوم انقلاب هستند در اسلامشهر نبودند هم اکنون با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کردیم.
مرسلپور با بیان اینکه انقلابیون و کسانی که مدعی خط امام(ره) و رهبری هستند باید بدانند که احترام نسل اول و دوم انقلاب واجب است گفت: از همه طرفداران دولت که قطعا مورد بی مهری هم قرار گرفته اند میخواهم که به کمک های خود به مجموعه دولت ادامه دهند.
فرماندار شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه کسانی که به امید رای، مردم را مایوس می کنند؛ به دشمنان کشور کمک می کنند افزود: وحدت و همدلی تنها راه برون رفت از شرایط فعلی است و ایجاد تفرقه از جانب هرکسی باشد مذموم است.
وی خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف را بسیار فراوان عنوان کرد و گفت: تمام تلاش ما همانند رئیس جمهور کشورمان و اعضای هیات دولت و مدیران استانی این است که به مردم خدمت کنیم و همکاری و همراهی دستگاههای اجرایی در جهت خدمت رسانی به مردم نیز در شهرستان سرعت گرفته است.
وی با بیان اینکه دنبال شکل گیری خانه احزاب و فعالیت آزادانه احزاب در چارچوب قانون هستیم بر لزوم وحدت بین همه احزاب و تشکل های سیاسی شهرستان تاکید کرد و افزود: همه گروه های سیاسی شهرستان که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند باید ما را در مسیر خدمت به مردم شریف اسلامشهر و رفع مشکلات شهرستان یاری دهند.
مرسلپور در پایان گفت: به همه ادارات ابلاغ کردیم که هیچ مدیری حق شکایت قضایی از رسانه ها را ندارند و اگر موردی بود از طریق اداره ارشاد مورد پیگیری قرار گیرد. از رسانه ها هم میخواهم که رویه انتقادی و مطالبه گری داشته باشند اما از تخریب خودداری کنند.  • نوشته شده
  • در شنبه 19 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 53