En
تاریخ : يکشنبه 11 آذر 1397
کد 3830

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:

نقش موثر ادارات و دستگاههای اجرایی در جذب سرمایه گذار برای شهرستان

فرماندار اسلامشهر گفت: کمک و همراهی ادارات و دستگاههای اجرائی می تواند نقش موثری در جذب سرمایه گذار برای حضور و سرمایه گذاری در شهرستان داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در دومین جلسه شورای عالی سرمایه گذاری شهرستان سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: معطل نگه داشتن سرمایه گذار در ادارات و عدم پاسخگوئی سریع باعث می شود تا فردی که قصد سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال دارد از تصمیم خود منصرف شود.
وی با بیان اینکه جهت کاهش نرخ بیکاری در شهرستان باید زمینه حضور سرمایه گذاران مختلف در اسلامشهر را فراهم سازیم افزود: در چند ماه اخیر روند مناسبی در حوزه مرتبط با سرمایه گذاری در شهرستان آغاز شده است.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه شورای عالی سرمایه گذاری شهرستان ساماندهی، منسجم ساختن و هدفمند کردن موضوعات مرتبط با سرمایه گذاری را بر عهده دارد گفت: خنثی ساختن برخی شائبات و شایعاتی که معمولا پیرامون بحث سرمایه گذاری مطرح می شود نیز از دیگر وظایف این شورا محسوب می شود.
وی افزود: اقدامات حمایتی ادارات و دستگاههای اجرائی از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان در 3 ماه گذشته علاوه بر ایجاد دلگرمی و امیدواری در بین تولیدکنندگان و صنعتگران، افراد دیگری را نیز جهت سرمایه گذاری در اسلامشهر ترغیب کرده است.
مرسلپور با اشاره به اهمیت تداوم فعالیت واحدهای تولیدی، صنعتی و صنفی شهرستان گفت: در کنار توجه به انجام سرمایه گذاری های جدید در شهرستان باید از واحدهای تولیدی و صنعتی فعال شهرستان نیز حمایت شود تا چرخ فعالیت هیچ واحدی از حرکت نایستد.
وی ادامه داد: برخی از تولیدی ها و واحدهای صنعتی و دامداری های اسلامشهر نیز طرح های توسعه ای دارند که در صورت حمایت از اجرای این طرح ها فرصت های شغلی بسیاری نیز در شهرستان ایجاد خواهد شد.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 11 آذر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 33