En
تاریخ : شنبه 17 آذر 1397
کد 3841

فرماندار اسلامشهر:

ایجاد اشتغال و ساماندهی معابر شهری دو اولویت معلولان شهرستان است

فرماندار اسلامشهر گفت: ایجاد اشتغال و ساماندهی معابر شهری دو اولویت مهم معلولان شهرستان است و باید مسئولان توجه ویژه ای در این زمینه ها داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولان که به همت سازمان بهزیستی اسلامشهر برگزار شد، سخن می گفت افزود: اشتغال معلولان یکی از دغدغه های مهم والدین این عزیزان است و در این زمینه باید سیاست گذاری لازم بویژه از طریق مشاغل خانگی صورت گیرد.
وی با اشاره به اهمیت ساماندهی معابر شهری جهت تردد آسان معلولان اظهار داشت: شهرداری ها اقدامات خوبی در این باره آغاز کرده اند و باید شرایط مطلوبی در معابر شهری جهت عبور و مرور معلولان فراهم کنیم.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه نباید معلولان را در پیچ و خم زندگی تنها رها کنیم گفت: معلولان اسلامشهر در حوزه های ورزشی، هنری، فرهنگی و... از استعداد و قابلیت های فراوانی برخوردارند و باید زمینه درخشش و بروز این استعدادها در سطح استان تهران و کشورمان ایجاد کنیم.
وی به درخشش یونس سیفی پور ورزشکار معلول اسلامشهری در مسابقات پاراآسیائی جاکارتا اشاره کرد و ادامه داد: سایر معلولان شهرستان نیز در صورت حمایت بیشتر می توانند به قله های موفقیت دست یابند.
مرسلپور تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان باید اقدامات لازم را جهت استفاده رایگان معلولان از امکانات و سالن های ورزشی اسلامشهر فراهم کند.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 17 آذر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 31