En
تاریخ : شنبه 22 دي 1397
کد 3917

معاون وزیر کشور عنوان کرد:

تلاش برای رفع مشکلات متروی اسلامشهر در شورای عالی ترافیک

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور با اشاره به روند ساخت پروژه مترو اسلامشهر گفت: مشکلات و موانع روند ساخت این پروژه که از سوی فرماندار و شهردار اسلامشهر گزارش شده با طرح آن در شورای عالی ترافیک در جهت حل و فصل این موانع تلاش خواهیم کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مهدی جمالی نژاد در آیین کلنگ‌زنی پروژه متروی اسلامشهر در محله کمربندی بزرگراه آزادگان ضمن اشاره به لزوم توسعه متوازن در همه نقاط کشور اظهارداشت: از پیروزی انقلاب در حوزه حمل و نقل اقدامات چشمگیر و بی نظیری صورت گرفته که متاسفانه مسئولان و فعالان این حوزه در معرفی و شناساندن آن به مردم کمی کمرنگ عمل کرده‌اند.
وی تصریح کرد: سندروم کلان شهری یکی از مشکلات مهاجر پذیری شهرهای بزرگ است که به صورت آهن‌ربایی جمعیت شهرهای کوچک را جذب می کنند.
جمالی نژاد افزود: تهران نیز به عنوان یکی از بزرگترین کلانشهرهای دنیا از این مشکلات بی نصیب نبوده و اگر با این شیب تند مهاجرت شهروندان از شهرهای کوچک به کلانشهرها مواجه باشیم در آینده نزدیک شهرهای کوچک خالی از سکنه خواهند شد.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور ادامه داد: بر همین اساس باید در راستای توزیع امکانات و اعتبارات به شکل هم افزا و کل نگری در مناطق پرجمعیت باشیم تا با توسعه متوازن در همه مناطق شاهد رفع این مشکل باشیم.
جمالی نژاد تصریح کرد: از پیروزی انقلاب در حوزه حمل و نقل اقدامات چشمگیر و بی نظیری صورت گرفته که متاسفانه تمامی مسئولان و فعالان این حوزه در معرفی و شناساندن آن به مردم کمی کمرنگ عمل کرده‌اند.
وی گفت: باید با همدلی، همگرایی و هم افزایی همه جریان ها و گروه ها ی سیاسی در کشور در حوزه‌های مختلف ،خدمت‌رسانی شایسته تری به مردم انجام شود که تحقق چنین مسئله‌ای بدون شک توسعه متوازن در همه نقاط و رفع مشکلات مردم را به دنبال خواهد داشت.
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 59