En
تاریخ : دوشنبه 24 دي 1397
کد 3921

فرماندار اسلامشهر:

احداث ۵۰ واحد مسکونی برای ساکنان روستای لهک با جدیت دنبال می شود

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: ساماندهی ساکنان روستای لهک و احداث ۵۰واحد مسکونی برای اهالی این روستا در دست پیگیری است و با جدیت دنبال می شود.
فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: ساماندهی ساکنان روستای لهک و احداث ۵۰واحد مسکونی برای اهالی این روستا در دست پیگیری است و با جدیت دنبال می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور با بیان مطلب فوق اظهار داشت: تمامی اقدامات لازم از جمله جذب سرمایه لازم از نهادهای عمومی، دولتی و خیرین جهت احداث واحدهای مسکونی جدید در روستای لهک و فراهم ساختن زیر ساختهای موردنیاز انجام شده است.
وی با بیان اینکه احداث واحدهای مسکونی برای ساکنان روستای لهک با مشارکت و همراهی کلیه دستگاههای اجرائی و خدماتی شهرستان و توسط بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران انجام خواهد شد گفت: همه ما وظیفه داریم تا برای رفع مشکلات ساکنان روستای لهک که از قشر ضعیف و محروم جامعه هستند و در شرایط نامطلوبی زندگی می کنند تلاش کنیم.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه یکی از خیرین زمینی به مساحت ۵هزار مترمربع در این زمینه اهدا کرده افزود: ان شاءالله با همراهی و مساعدت بنیاد مسکن استان تهران در اسرع وقت و رفع برخی موانع اداری موجود، عملیات اجرایی جهت احداث واحدهای مذکور اعاز شود.
مرسلپور با اشاره به اینکه در روستای لهک بخش مرکزی اسلامشهر نیز شرایط مشابه قلعه سیمون در سالهای گذشته حاکم است اظهار داشت: همانگونه که در سال ۹۵ و در مدت کمتر از ۵ماه ۵۰واحد مسکونی در قلعه سیمون احداث شد و در اختیار خانواده های نیازمندی که در شرایط بسیار بدی زندگی می کردند قرار گرفت با همت جمعی و روحیه جهادی مسئولان شهرستان بویژه بسیج سازندگی استان تهران ساماندهی منازل مسکونی روستای لهک نیز در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
فرماندار اسلامشهر در پایان با اشاره به برخی اقدامات و فضاسازی های تخریبی در فضای مجازی در خصوص وضعیت روستای لهک گفت: مسئولان شهرستان فارغ از حاشیه سازی هایی که عمدتا با اغراض سیاسی و جناحی صورت میگیرد در تلاش هستند تا هرچه سریعتر واحدهای مسکونی مناسبی را برای ساکنان روستای لهک احداث کرده و در اختیار این قشر زحمتکش و شریف قرار دهند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 24 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 46