En
تاریخ : شنبه 21 مهر 1397
کد 3722

جلسه روسای شورای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی با دکتر سید فرید موسوی نماینده محترم مجلس

سید فرید موسوی در جلسه با روسای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی اسلامشهر، که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: در زمینه مسائل مطرح شده و براساس اولویتهای ذکر شده با همکاری مدیران استانی و شهرستانی مشکلات روستاهای اسلامشهر را مورد رسیدگی و پیگیری قرار خواهیم داد و بزودی مردم منطقه شاهد تحولاتی در زمینه های مختلف عمران، آبادانی و توسعه همه جانبه روستاها خواهند بود.
وی تصریح کرد: مسائل و مشکلاتی که در این جلسه ازسوی اعضای شوراهای روستاها مطرح شد، موارد مبتلا به ساکنین روستاها است و ما وظیفه داریم چه بودجه باشد و چه نباشد، آنها را برطرف کنیم.
موسوی با اشاره به اهداف تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستا ، تصریح کرد: وقتی گزارش عملکرد دستگاهها در گذشته را بررسی می کنیم، می بینیم که آنها هم تلاش داشته اند، خدمت رسانی کنند، ولی مردم امروز حسب نامیدی شکل گرفته درجامعه و شرایط بوجود آمده در کشور، انتظار دارند نوع رفتارما مسئولین، نسبت به گذشته تغییر کند.
وی افزود: امروزمحدودیتهای بودجه ای درکشور داریم، و اگر به عنوان مثال نتوانیم یک جاده روستایی را بطور کامل آسفالت کنیم می توانیم بهسازی و ایمن سازی مناسبی برای این جاده ها داشته باشیم.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اعضای شوراهای اسلامی که رابط بین مردم و دستگاههای دولتی و اجرایی کشورهستند، هم از طرف مردم تحت فشارند و هم باید با حضور در این چنین جلساتی ، مطالبه گر نیازهای مردم  باشند.
موسوی تصریح کرد: اعضای  شوراهای اسلامی باید با حضور در این جلسات درجریان محدودیتها قرار گیرند تا بتوانند محدودیتها وانتظارات را به مردم منتقل نمایند، شما ازجنس مردم هستید و ما می خواهیم سرنوشت مردم را به دست شما و با همکاری همه دستگاههای اجرایی و حاکمیتی مرتفع کنیم.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که باید با مردم صادقانه رفتار کنیم ، تاکید کرد: تاریخ  و تجربه نشان داده اگر صادقانه با مردم رفتار شود و محدودیت ها و مشکلات خود را بازگو کنیم  و هرکجا که بروکراسی اداری است، آنرا رفع کنیم، مردم  قانع شده و همراه دولت خواهند بود.
وی افزود: ما کارگزاران نظام باید رفتارمان نسبت به گذشته تغیر کند و این عملکرد نسبت به چند ماه پیش هم باید اصلاح شود.جناب اقای دکتر سید فرید موسوی نماینده محترم شهرستانهای تهران ، ری،اسلامشهر،شمیرانات  و پردیس در  مجلس شورای اسلامی که  درجلسه ای با حضور فرماندار محترم شهرستان اسلامشهر ،معاونت محترم فنی عمرانی فرمانداری  روسای ادارات خدمات رسان در بخش روستایی و همچنین  روسای شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان اسلامشهر به همراه دهیاران تابع بخش مرکزی در محل فرمانداری شهرستان اسلامشهر برگزار گردید  حضور یافتند. 


 
  • نوشته شده
  • در شنبه 21 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 21