En
 اخبار فرمانداری اسلامشهر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد: 

تجلی فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی هشت سال دفاع مقدس در مدافعان سلامت

تجلی فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی هشت سال دفاع مقدس در مدافعان سلامت فرماندار اسلامشهر گفت: در 7 ماهی که از شیوع ویروس کرونا در کشور می گذرد فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در مدافعان سلامت تجلی یافته است.
پنجشنبه 3 مهر 1399

حضور فرماندار اسلامشهر در آئین افتتاح دفتر حمایت حقوقی از ایثارگران

حضور فرماندار اسلامشهر در آئین افتتاح دفتر حمایت حقوقی از ایثارگران همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس آئین افتتاح نخستین دفتر حمایت حقوقی از ایثارگران و بسیجیان کشور با حضور مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان در مجموعه دادگستری اسلامشهر افتتاح شد.
پنجشنبه 3 مهر 1399

توضیحات فرمانداری اسلامشهر درباره تخریب های هدفدار در فضای مجازی

توضیحات فرمانداری اسلامشهر درباره تخریب های هدفدار در فضای مجازی علیرغم توضیحات ارائه شده در روز دوشنبه از سوی روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در پاسخ به سیاه نمایی ها و تخریب های صورت گرفته هدفدار و هدایت شده برخی افراد در فضای مجازی علیه فرماندار اسلامشهر، ابهام آفرینی های جدید و تکرار همان موارد کذب پیشین بهانه ای شد تا برخی نیروهای خودجوش اخیراً تربیت شده و آموزش دیده، فضا را برای تخریب فرماندار اسلامشهر فراهم ببینند و حملاتشان را این بار در توییتر با شدت بیشتری ادامه داده و شب گذشته نیز پیروزمندانه و با آب و تاب فراوان ترند یک شدن فرماندار اسلامشهر در توییتر را بازتاب دهند.
چهارشنبه 2 مهر 1399

دیدار فرماندار اسلامشهر با خانواده شهید زمانی در چهاردانگه

دیدار فرماندار اسلامشهر با خانواده شهید زمانی در چهاردانگه همزمان با سومین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس فرماندار اسلامشهر با خانواده شهید مدافع حرم شهید «حمیدرضا زمانی» در شهر چهاردانگه دیدار و از خانواده این والدین شهید سرافراز تجلیل کرد.
چهارشنبه 2 مهر 1399

فرماندار شهرستان خبر داد:

جلوگیری از پرداخت خسارت 100 میلیارد تومانی توسط شهرداری اسلامشهر 

جلوگیری از پرداخت خسارت 100 میلیارد تومانی توسط شهرداری اسلامشهر  فرماندار اسلامشهر با اشاره به برگزاری نشستی در فرمانداری شهرستان با حضور رئیس دادگستری اسلامشهر و مدیران دستگاههای نظارتی و اطلاعاتی و اتخاذ تصمیمات مناسب گفت: بحمدا... از پرداخت خسارت بیش از 100 میلیارد تومان توسط شهرداری اسلامشهر به یک شخص حقوقی پیشگیری شد.
چهارشنبه 2 مهر 1399

برگزاری ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر 

برگزاری ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر  در راستای پاسخگویی به مردم و کمک به حل مشکلات آنان، برنامه ملاقات مردمی مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر با جمعی از شهروندان این شهرستان در دفتر فرماندار برگزار شد.
سه شنبه 1 مهر 1399

تجلیل مسعود مرسلپور از دانشجوی اسلامشهری کسب کننده رتبه یک کنکور ارشد99

تجلیل مسعود مرسلپور از دانشجوی اسلامشهری کسب کننده رتبه یک کنکور ارشد99 فرماندار اسلامشهر با حضور در منزل میثم محمدی دانشجوی اسلامشهری که با کسب رتبه یک کنکور ارشد سال 99 در رشته مهندسی مواد موفق شد در دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شود، از وی تجلیل کرد.
دوشنبه 31 شهريور 1399

حضور فرماندار اسلامشهر در آئین آغاز برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس

حضور فرماندار اسلامشهر در آئین آغاز برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس آئین آغاز برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس صبح امروز با حضور مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر و حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر برگزار شد.
دوشنبه 31 شهريور 1399

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

افزایش نگران کننده بستری های مبتلا به ویروس کرونا

افزایش نگران کننده بستری های مبتلا به ویروس کرونا فرماندار اسلامشهر از افزایش نگران کننده بستری های مبتلا به ویروس کرونا در مراکز بیمارستانی شهرستان خبر داد.
يکشنبه 30 شهريور 1399

پیام مشترک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر بمناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس

پیام مشترک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر بمناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس فرماندار شهرستان اسلامشهر و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر در پیامی مشترک فرا رسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور اسلامشهر و خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت تبریک گفتند.
يکشنبه 30 شهريور 1399