En
 اخبار فرمانداری اسلامشهر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:

نقش موثر مربیان پرورشی در کاهش آسیب های اجتماعی

نقش موثر مربیان پرورشی در کاهش آسیب های اجتماعی فرماندار اسلامشهر گفت: مربیان پرورشی می توانند در کاهش آسیب های اجتماعی و پیشگیری از گرایش دانش آموزان به برخی ناهنجاری ها از جمله سوء مصرف مواد مخدر نقش موثری ایفا کنند.
پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398

با حضور فرماندار شهرستان صورت گرفت:

برگزاری آئین کلنگ زنی احداث مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودروهای سبک و سنگین در اسلامشهر

برگزاری آئین کلنگ زنی احداث مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودروهای سبک و سنگین در اسلامشهر آئین کلنگ زنی احداث مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودروهای سبک و سنگین با حضور فرماندار اسلامشهر و جمعی از مسئولان شهرستان در بهرام آباد برگزار شد.
چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

افتتاح ساختمان سازمان مدیریت حمل و نقل ریلی شهرداری با حضور فرماندار اسلامشهر

افتتاح ساختمان سازمان مدیریت حمل و نقل ریلی شهرداری با حضور فرماندار اسلامشهر ساختمان سازمان مدیریت حمل و نقل ریلی و درمانگاه طب سلامت رانندگان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اسلامشهر صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان اسلامشهر افتتاح شد.
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:

پیشگیری و برخورد جدی با قاچاقچیان دو راهبرد اساسی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا

پیشگیری و برخورد جدی با قاچاقچیان دو راهبرد اساسی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا فرماندار اسلامشهر گفت: توجه به اصل پیشگیری و برخورد جدی با قاچاقچیان دو راهبرد اساسی کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان در سال 98 خواهد بود.
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

پیام مشترک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران

پیام مشترک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران فرماندار شهرستان اسلامشهر و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر با صدور پیامی دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) در سال 58 را تبریک گفتند.
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

پیام مشترک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر به مناسبت نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج)

پیام مشترک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر به مناسبت نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) فرماندار شهرستان اسلامشهر و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر با صدور پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر(عج) و همچنین روز سربازان گمنام امام زمان(عج)را تبریک گفتند.
پنجشنبه 29 فروردين 1398

تجلیل فرماندار اسلامشهر از جوانان نخبه شهرستان در روز جوان

تجلیل فرماندار اسلامشهر از جوانان نخبه شهرستان در روز جوان همزمان با سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر از تعدادی از جوانان نخبه و موفق شهرستان در حوزه های مختلف تجلیل کرد.
پنجشنبه 29 فروردين 1398

فرماندار اسلامشهر:

جشنواره عکس‌های قدیمی پیشرفت اسلامشهر در 40 سال اخیر را به تصویر کشید

جشنواره عکس‌های قدیمی پیشرفت اسلامشهر در 40 سال اخیر را به تصویر کشید فرماندار اسلامشهر ضمن بازدید از جشنواره عکس‌های قدیمی اسلامشهر در مراسم اختتامیه این جشنواره گفت: در تصاویری که در این جشنواره در معرض دید شهروندان قرار گرفته پیشرفت و توسعه اسلامشهر در 40 سال گذشته بخوبی قابل مشاهده است.
پنجشنبه 29 فروردين 1398

فرماندار شهرستان خبر داد:

کسب رتبه دوم استان تهران توسط اسلامشهر در زمینه ایجاد اشتغال

کسب رتبه دوم استان تهران توسط اسلامشهر در زمینه ایجاد اشتغال فرماندار شهرستان اسلامشهر از کسب رتبه دوم استان تهران توسط اسلامشهر در زمینه ایجاد اشتغال در سال 97 خبر داد.
چهارشنبه 28 فروردين 1398

فرماندار اسلامشهر خواستار شد:

استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد جهت مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر

استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد جهت مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر فرماندار اسلامشهر با اشاره به آثار خانمان سوز سوء مصرف مواد مخدر، خواستار استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد جهت مبارزه با پدیده شوم اعتیاد و مواد مخدر شد.
سه شنبه 27 فروردين 1398