En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار اسلامشهر در دیدار با مدیران صنایع دریایی شهید توحیدی

نمایش اقتدار و توان دفاعی کشور برای مردم آرامش بخش بود

نمایش اقتدار و توان دفاعی کشور برای مردم آرامش بخش بود فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: نمایش اقتدار و توان بالای دفاعی کشور در کنار دیپلماسی فعال و موفق دولت در ماههای اخیر بسیاری از فضاسازی های رسانه ای و جنگ روانی دشمنان را خنثی کرد که برای مردم آرامش بخش بود.
چهارشنبه 30 مرداد 1398

فرماندار اسلامشهر:

سیاست‌های کلی شهرستان در حوزه فرهنگ در  شورای فرهنگ عمومی تبیین می شود

سیاست‌های کلی شهرستان در حوزه فرهنگ در  شورای فرهنگ عمومی تبیین می شود فرماندار اسلامشهر گفت: باید سیاست‌های کلی شهرستان در حوزه فرهنگ در جلسه شورای فرهنگ عمومی تبیین شود و بر مبنای مصوبات و تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه، در سطح بخش‌های مختلف شهرستان پیگیری و اجرایی شود.
چهارشنبه 30 مرداد 1398

مراسم جشن عید غدیر در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر برگزار شد

مراسم جشن عید غدیر در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر برگزار شد به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم ، "جشن ولایت" به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر و و با همکاری حوزه مقاومت بسیج خواهران 288 نجمه برگزار شد .
چهارشنبه 30 مرداد 1398

فرماندار اسلامشهر در جلسه شورای بانکها:

مردم از برخی سختگیری های غیر ضرور بانکها در ارائه تسهیلات گلایه مند هستند

مردم از برخی سختگیری های غیر ضرور بانکها در ارائه تسهیلات گلایه مند هستند فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: مردم از برخی سختگیری های غیر ضرور بانکها در ارائه تسهیلات بویژه در زمینه پرداخت وام ازدواج گلایه مند هستند و باید مسئولان شعب در جهت رفع این نارضایتی اقدام کنند.
دوشنبه 28 مرداد 1398

فرماندار اسلامشهر:

مکمل های ورزشی غیرمجاز سلامتی جوانان را تهدید می کند

مکمل های ورزشی غیرمجاز سلامتی جوانان را تهدید می کند فرماندار اسلامشهر بر ضرورت نظارت مستمر دستگاههای ذیربط بر عرضه مکمل های ورزشی تاکید کرد و گفت: مکمل های ورزشی غیرمجاز سلامتی جوانان ورزشکار را تهدید می کند و جوانان عزیز باید در این زمینه هوشیاری لازم را داشته باشند.
دوشنبه 28 مرداد 1398

فرماندار اسلامشهر:

آزادگان درس مقاومت و ایستادگی را به ملت ایران آموختند

آزادگان درس مقاومت و ایستادگی را به ملت ایران آموختند فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه آزادگان سرافراز درس مقاومت و ایستادگی را به ملت ایران آموختند گفت: در شرایط سخت فعلی که کشورمان تحت شدیدترین تحریم های ظالمانه قرار گرفته نیز مقاومت در برابر زورگویان رمز پیروزی ما خواهد بود.
يکشنبه 27 مرداد 1398

نشست تخصصی راه اندازی «جام باشگاه های کتابخوانی و دوشنبه های کتابخوانی »در اسلامشهر برگزار شد

نشست تخصصی راه اندازی «جام باشگاه های کتابخوانی و دوشنبه های کتابخوانی »در اسلامشهر برگزار شد نشست تخصصی جام باشگاه های کتابخوانی و دوشنبه های کتابخوانی در راستای اجرای توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی با حضور کارشناسان دستگاههای فرهنگی شهرستان در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.
يکشنبه 27 مرداد 1398

نشست مدیران موسسات و آموزشگاههای فرهنگی هنری شهرستان با سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد

نشست مدیران موسسات و آموزشگاههای فرهنگی هنری شهرستان با سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد نشست هم اندیشی و برنامه ریزی در خصوص اجرای فعالیتهای فرهنگی هنری با حضور مدیران موسسات فرهنگی هنری و آموزشگاه های آزاد هنری با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.
يکشنبه 27 مرداد 1398

حضور فرماندار اسلامشهر در نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر

حضور فرماندار اسلامشهر در نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر فرماندار اسلامشهر ضمن بازدید از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور، در غرفه شهرستان اسلامشهر نیز حضور یافت.
شنبه 26 مرداد 1398

نمایش توانمندی‌ کارآفرینان اسلامشهری در چهارمین نمایشگاه عشایر و روستایی

نمایش توانمندی‌ کارآفرینان اسلامشهری در چهارمین نمایشگاه عشایر و روستایی مسئول کمیسیون امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان اسلامشهر گفت: توانمندی‌ کارآفرینان اسلامشهری در چهارمین نمایشگاه عشایری و روستایی کشور در معرض نمایش بازدیدکنندگان قرار گرفت.
شنبه 26 مرداد 1398