En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اصلاحیه

راه اندازی انجمن قرآن و نهج البلاغه در نشست فعالان قرآنی شهرستان بررسی شد

راه اندازی انجمن قرآن و نهج البلاغه در نشست فعالان قرآنی شهرستان بررسی شد نشست هم اندیشی فعالان قرآنی شهرستان در خصوص اجرای برنامه های قرآنی با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.
شنبه 26 مرداد 1398

جشنواره« امامت و ولایت » در احمدآباد مستوفی برگزار شد

جشنواره« امامت و ولایت » در احمدآباد مستوفی برگزار شد به مناسبت ایام مبارک عید قربان تا عید غدیر و دهه امامت و ولایت در راستای ایجاد نشاط اجتماعی جشنواره« امامت و ولایت » در احمدآباد مستوفی برگزار شد.
شنبه 26 مرداد 1398

پیام تبریک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر به مناسبت سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی

پیام تبریک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر به مناسبت سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی فرماندار شهرستان اسلامشهر و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر در پیامی مشترک سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفتند.
شنبه 26 مرداد 1398

بازدید مسئولین از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر اسلامشهر

بازدید مسئولین از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر اسلامشهر به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در نخستین روز از افتتاحیه چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر کشور تقی زاده معاون عمرانی استانداری تهران  ، پرندوار مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری به همراه سرمدی معاون امور فنی و عمرانی فرماندار اسلامشهر از غرفه مربوط به شهرستان اسلامشهر در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر کشور، بازدید کردند.
جمعه 25 مرداد 1398

با حضور معاون سازمان امور مالیاتی کشور صورت گرفت:

برپایی کارگروه رفع مشکلات مالیاتی واحدهای صنعتی و تولیدی در فرمانداری اسلامشهر

برپایی کارگروه رفع مشکلات مالیاتی واحدهای صنعتی و تولیدی در فرمانداری اسلامشهر با برپایی کارگروهی در فرمانداری اسلامشهر با حضور محمد مسیحی معاون ارزش افزوده سازمان مالیاتی کشور، احمد بارگاهی مدیرکل مالیات بر ارزش افزوده استان تهران، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان و سید فرید موسوی نماینده تهران،اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس ، مسائل و مشکلات مالیاتی بیش از 50 واحد صنعتی، صنفی و تولیدی شهرستان مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.
سه شنبه 22 مرداد 1398

فرماندار اسلامشهر:

نامه‌نگاری و پشت میزنشینی دردی از مردم دوا نمی‌کند

نامه‌نگاری و پشت میزنشینی دردی از مردم دوا نمی‌کند فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: با توجه به وضعیت خاصی که کشور در آن قرار دارد دولت و مردم از ما مدیران کار می‌خواهند، تنها مکاتبه و نامه‌نگاری و پشت میزنشینی دردی از مردم دوا نمی‌کند.
يکشنبه 20 مرداد 1398

"سال رونق و تولید" ساماندهی مراکز عرضه و توزیع دام زنده

جلسه بخشدار احمد آباد مستوفی با مسئولین شهرستان اسلامشهر و بخش احمد آباد مستوفی جهت ساماندهی مراکز عرضه و توزیع دام‌زنده برگزار شد.

جلسه بخشدار احمد آباد مستوفی با مسئولین شهرستان اسلامشهر و بخش احمد آباد مستوفی جهت ساماندهی مراکز عرضه و توزیع دام‌زنده برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بخشداری احمد آباد مستوفی؛در این نشست بخشدار احمد آباد مستوفی، مسئولین شهرستان اسلامشهر و بخش احمد آباد مستوفی و کارشناسان جهت ساماندهی مراکز عرضه و توزیع دام زنده در روز عید سعید قربان بحث و گفتگو کردند.
يکشنبه 20 مرداد 1398

جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی «اکران فیلم های جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان » در اسلامشهر برگزار شد

جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی «اکران فیلم های جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان » در اسلامشهر برگزار شد جلسه هم اندیشی اکران فیلم های جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان با حضور سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، عظیمی مدیر اجرایی جشنواره و جمعی از صاحب نظران حوزه فرهنگ و هنر در روز پنجشنبه 17 مرداد ماه برگزار گردید.
شنبه 19 مرداد 1398

بازدید فرماندار اسلامشهر از غرفه یکی از واحدهای تولیدی شهرستان در نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بازدید فرماندار اسلامشهر از غرفه یکی از واحدهای تولیدی شهرستان در نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل فرماندار اسلامشهر با حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل (هافکس ۲۰۱۸) از غرفه شرکت ایده پردازان صنعت تیس یکی از واحدهای تولیدی موفق شهرستان در عرصه تولید مبلمان منزل بازدید کرد.
شنبه 19 مرداد 1398

نمایشگاه انفرادی نقاشیخط « هلما جعفری » در نگارخانه هنر اسلامشهر برپا شد

نمایشگاه انفرادی نقاشیخط « هلما جعفری » در نگارخانه هنر اسلامشهر برپا شد نمایشگاه انفرادی آثار نقاشیخط « هلما جعفری » به همت انجمن خوشنویسان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر از 17 مرداد ماه در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر افتتاح شد .
شنبه 19 مرداد 1398