En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزاری جلسه ملاقات مردمی بخشدار احمدآباد مستوفی با شهروندان

 برگزاری جلسه ملاقات مردمی بخشدار احمدآباد مستوفی با شهروندان به گزارش روابط عمومی بخشداری احمدآباد مستوفی؛جلسه ملاقات مردمی امیر یقین لو بخشدار احمدآباد مستوفی با شهروندان بخش به جهت رسیدگی به مشکلات و مسائل آنان در محل بخشداری برگزار شد.
پنجشنبه 17 مرداد 1398

فرماندار اسلامشهر:

امیدبخشی به مردم یکی از مهم‌ترین وظایف خبرنگاران است

امیدبخشی به مردم یکی از مهم‌ترین وظایف خبرنگاران است فرماندار شهرستان اسلامشهر امیدبخشی به مردم را یکی از مهم‌ترین وظایف خبرنگاران دانست و گفت: انتقادات سازنده خبرنگاران از مسئولان، موجب توسعه و پیشرفت جامعه می‌شود.
پنجشنبه 17 مرداد 1398

پیام تبریک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

پیام تبریک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار فرماندار شهرستان اسلامشهر و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر در پیامی مشترک فرا رسیدن 17 مردادماه و روز خبرنگار را تبریک گفتند.
چهارشنبه 16 مرداد 1398

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

رفع کامل افت فشار و قطعی آب شرب در مناطق شهری شهرستان

رفع کامل افت فشار و قطعی آب شرب در مناطق شهری شهرستان فرماندار اسلامشهر گفت: با تلاش های شبانه روزی صورت گرفته از سوی همکاران مدیریت آبفای شهرستان و آبفای جنوبغرب استان تهران در یک ماه اخیر معضل افت فشار و قطعی آب شرب در مناطق شهری اسلامشهر، چهاردانگه و احمدآباد مستوفی بطور کامل برطرف شد.
سه شنبه 15 مرداد 1398

نمایش « ترانه ای برای یلدا » در اسلامشهر به اجرای عموم در آمد

نمایش « ترانه ای برای یلدا » در اسلامشهر به اجرای عموم در آمد نمایش « ترانه ای برای یلدا » به همت انجمن هنرهای نمایشی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر در سالن آمفی تئاتر شهید صارمی از چهاردهم مرداد به اجرای عموم در آمده است.
دوشنبه 14 مرداد 1398

فرماندار اسلامشهر:

مردم و مسئولان قدردان زحمات نیروی انتظامی هستند

مردم و مسئولان قدردان زحمات نیروی انتظامی هستند فرماندار اسلامشهر گفت: تلاش بی ادعای نیروی انتظامی در تاریخ ثبت خواهد شد همانطور که شهادت ۳ هزار شهید مبارزه با مواد مخدر ثبت شده است لذا باید بدانیم مردم و مسئولین اسلامشهر قدردان زحمات نیروی انتظامی هستند.
دوشنبه 14 مرداد 1398

تاکید بخشدار مرکزی بر حضورفعال در نمایشگاه توانمندی های  روستاییان و عشایر 

تاکید بخشدار مرکزی بر حضورفعال در نمایشگاه توانمندی های  روستاییان و عشایر  به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی ،در جلسه ای که با  نگارنده بخشدار مرکزی اسلامشهر و  دهیاران بخش مرکزی تشکیل گردید ،نماینده عالی دولت حضور فعال روستاهای بخش مرکزی در نمایشگاه توانمندی های روستایی و عشایر  را خواستار شد.
يکشنبه 13 مرداد 1398

تاکید فرمانده انتظامی غرب استان تهران بر ضرورت تقویت فرماندهی انتظامی اسلامشهر

تاکید فرمانده انتظامی غرب استان تهران بر ضرورت تقویت فرماندهی انتظامی اسلامشهر فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: با توجه به حساسیت اسلامشهر و نزدیکی به پایتخت تمام مسائل و موضوعات شهرستان اسلامشهر در اولویت قرار داشته و نسبت به رفع کمبودها و تقویت فرماندهی انتظامی شهرستان اقدامات مناسبی انجام شده است.
يکشنبه 13 مرداد 1398

بازدید معاون فرماندار اسلامشهر از مجموعه صنعتی پدر در چهاردانگه

بازدید معاون فرماندار اسلامشهر از مجموعه صنعتی پدر در چهاردانگه معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار اسلامشهر بهمراه تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان از مجموعه صنعتی پدر که شامل 220 واحد تولیدی است و در روستای قاسم آباد خشک بخش چهاردانگه واقع است، بازدید کرد.
شنبه 12 مرداد 1398

پیام تبریک فرماندار اسلامشهر بمناسبت سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

پیام تبریک فرماندار اسلامشهر بمناسبت سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فرماندار اسلامشهر در پیامی 12 مرداد ماه سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را به حجت الاسلام والمسلمین نوروزی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان و سایر اعضای این شورا تبریک گفت.
شنبه 12 مرداد 1398