En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اولین جلسه هم اندیشی اجرای « همایش سوگواره عاشورایی »در شهرستان اسلامشهر برگزار شد

اولین جلسه هم اندیشی اجرای « همایش سوگواره عاشورایی »در شهرستان اسلامشهر برگزار شد جلسه هم اندیشی اجرای «همایش سوگواره عاشورایی» در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مسئولین انجمن نمایش و موسیقی شهرستان و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
شنبه 12 مرداد 1398

ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر برگزار شد مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر درادامه ملاقات هاي مردمی، صبح امروز با جمعی از مردم شهرستان بصورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد.
پنجشنبه 10 مرداد 1398

فرماندار اسلامشهر:

یک حلقه چاه برای تامین آب شرب روستای گلدسته در مدار بهره برداری قرار گرفت

یک حلقه چاه برای تامین آب شرب روستای گلدسته در مدار بهره برداری قرار گرفت فرماندار اسلامشهر گفت: با تلاش های انجام شده توسط آبفای روستایی شهرستان یک حلقه چاه برای تامین آب شرب روستای گلدسته در مدار بهره برداری قرار گرفت.
پنجشنبه 10 مرداد 1398

فرماندار اسلامشهر:

نظام و دولت درگیر جنگ اقتصادی و رسانه ای تمام عیار با آمریکائی هاست

نظام و دولت درگیر جنگ اقتصادی و رسانه ای تمام عیار با آمریکائی هاست فرماندار اسلامشهر گفت: نظام و دولت درگیر جنگ اقتصادی، فرهنگی و رسانه ای تمام عیار با آمریکائی ها و اذناب منطقه ای آن است و آنها در تلاش هستند تا مردم را از نظام و انقلاب جدا کنند.
پنجشنبه 10 مرداد 1398

در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای مهارتی مرکز14اسلامشهر دربوستان لاله مطرح شد:

اهمیت تربیت نیروی ماهر و کارآمد درایجاداشتغال پایدار

اهمیت تربیت نیروی ماهر و کارآمد درایجاداشتغال پایدار نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای مهارتی کارآموزان آموزش فنی و حرفه ای خواهران اسلامشهر در پارک لاله، تربیت نیروی انسانی ماهر و کارآمد را در ایجاد اشتغال پایدار بسیار حائز اهمیت دانست.
چهارشنبه 9 مرداد 1398

جلسه بخشدار احمد آباد مستوفی با مسئولین برق و شورای اسلامی شهر

جلسه بخشدار احمد آباد مستوفی با مسئولین برق و شورای اسلامی شهر جلسه بخشدار احمد آباد مستوفی با مسئولین برق و شورای اسلامی شهر و بخش جهت تقویت زیر ساخت های برق احمد آباد مستوفی برگزار شد.
چهارشنبه 9 مرداد 1398

دوره های آموزش بازیگری تئاتر ویژه بزرگسالان درشهرستان اسلامشهر آغاز شد

دوره های آموزش بازیگری تئاتر ویژه بزرگسالان درشهرستان  اسلامشهر آغاز شد همزمان با ایام اوقات فراغت تابستان دوره های آموزش بازیگری تئاتر ویژه بزرگسالان به همت انجمن هنرهای نمایشی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر در حال برگزاری است.
چهارشنبه 9 مرداد 1398

سومین سیمنار فن بیان و سخنوری به سبک حال خوب در اسلامشهر برگزار شد

سومین سیمنار فن بیان و سخنوری به سبک حال خوب در اسلامشهر برگزار شد سیمنار فن بیان و سخنوری به سبک حال خوب با حضور کارشناسان این حوزه در شهرستان اسلامشهر در روز سه شنبه 8 مرداد ماه در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد.
چهارشنبه 9 مرداد 1398

آغاز ثبت نام رشته های دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر

آغاز ثبت نام  رشته های دانشگاه علمی کاربردی اسلامشهر پذیرش  دانشجو در دوره های کاردانی از تاریخ 1398/05/27 و در دوره های کارشناسی از تاریخ 1398/06/02 آغاز میگردد
سه شنبه 8 مرداد 1398

فرماندار اسلامشهر:

مسئولی که در زمینه نوسازی بافت های فرسوده کم کاری کند باید از این شهرستان برود

مسئولی که در زمینه نوسازی بافت های فرسوده کم کاری کند باید از این شهرستان برود فرماندار اسلامشهر با اشاره به ناکارآمدی برخی مسئولان در بهسازی و نوسازی بافت فرسوده گفت: مسئولی که در زمینه نوسازی بافت های فرسوده کم کاری کند باید از این شهرستان برود.
سه شنبه 8 مرداد 1398