En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان اسلامشهر برگزار شد

در ادامه ملاقات هاي مردمی روزهای سه شنبه، فرماندار اسلامشهر ، صبح امروز با جمعی از مردم این شهرستان بصورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه 18 خرداد 1395

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان اسلامشهر برگزار شد

فرماندار اسلامشهر در برنامه ملاقات عمومی با مراجعه کنندگان دیدار و به درخواست های آنان رسیدگی کرد.
سه شنبه 21 ارديبهشت 1395

برگزاری دیدار عمومی فرماندار با مردم اسلامشهر

دیدار عمومی و ملاقات چهره به چهره فرماندار اسلامشهر با شهروندان این شهرستان در فرمانداری برگزار و به درخواست هاي شهروندان رسیدگی شد.
سه شنبه 13 بهمن 1394

جلسۀ ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر برگزار شد

فرماندار شهرستان اسلامشهر در راستای خدمت رسانی و بررسی مشکلات مردم ، صبح امروز با اهالی شهرستان اسلامشهر به‌ صورت چهره به چهره دیدار کرد.
سه شنبه 29 دي 1394

فرماندار اسلامشهر به صورت چهره به چهره با شهروندان شهرستان دیدار و مشکلات آنها را بررسی کرد.

"امیراله حقیقی " فرماندار شهرستان اسلامشهر طبق روال سه شنبه هر هفته ضمن بررسی مشکلات و درخواسته های مراجعه کنندگان دستورات لازم را جهت رفع آنها صادر کرد.
سه شنبه 22 دي 1394

ملاقات عمومی فرماندار اسلامشهر با مردم برگزار شد

در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان، ملاقات عمومی فرماندار شهرستان اسلامشهر با شهروندان برگزار شد.
سه شنبه 15 دي 1394

جلسه ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر برگزار شد

در راستای خدمتگزاری هر چه بهتر به مردم و تکریم ارباب رجوع فرماندار شهرستان اسلامشهر در محل دفتر خود میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان بود و ضمن دیدار چهره به چهره با آنان، پای در دل آنها نشست و دستورات ویژه در خصوص رفع و حل مشکلات آنان را صادر کرد.
سه شنبه 24 آذر 1394

ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر ، امیراله حقیقی فرماندار شهرستان در دیدار مردمی هفتگی خود با مردم شهرستان اسلامشهر دیدار و گفتگو کرد
سه شنبه 12 آبان 1394

جلسه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان اسلامشهر برگزار شد

برنامه دیدار چهره به چهره فرماندار با مردم شریف شهرستان اسلامشهر با حضور شهروندان برگزار و دستورات لازم جهت پیگیری و رفع مشکلات آنها صادر گردید .
سه شنبه 7 مهر 1394

ملاقات مردمی فرماندارشهرستان اسلامشهر برگزار شد

شهروندان اسلامشهر برای حل مشکلاتشان درمحل دفتر فرماندار اسلامشهر حضور یافته و امیراله حقیقی فرماندار شهرستان از نزدیک با آنها دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه 24 شهريور 1394