En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دولت باید در ایجاد همدلی و همزبانی با مردم پیشقدم باشد

دولت باید در ایجاد همدلی و همزبانی با مردم پیشقدم باشد صبح اولین برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان اسلامشهر در سال 94 با مردم در فضایی صمیمی انجام شد.
سه شنبه 25 فروردين 1394

فرماندار اسلامشهر:ملاقات های مردمی موجب افزایش روحیه امید و نشاط در جامعه می شود

فرماندار اسلامشهر:ملاقات های مردمی موجب افزایش روحیه امید و نشاط  در جامعه می شود امیراله حقیقی فرماندار شهرستان اسلامشهر در حاشیه ملاقات عمومی با مردم شهرستان اسلامشهر ، با تاکید بر ضرورت رسیدگی به مشکلات مردم، گفت: در دولت تدبیر و امید خدمت رسانی به مردم و تلاش در جهت رسیدگی و حل مسائل آنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
سه شنبه 28 بهمن 1393

فرماندار اسلامشهر : هدف دولت تدبیر و امید، شنيدن حرف مردم و خدمت‌رسانی محض به مردم است

فرماندار اسلامشهر : هدف دولت تدبیر و امید، شنيدن حرف مردم و خدمت‌رسانی محض به مردم است آیین ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر صبح امروز در فرمانداری برگزار و به درخواست های مردمی رسیدگی و دستورات لازم از طرف فرماندار اسلامشهر صادر شد.
سه شنبه 7 بهمن 1393

تاکید فرماندار اسلامشهر بر دیدارهای بی واسطه با مردم

تاکید فرماندار اسلامشهر بر دیدارهای بی واسطه با مردم فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت : دیدارهای رو در رو و بی واسطه با مردم ، موجب رسیدگی بهتر به مشکلات و نیازهای شهروندان می شود.
سه شنبه 30 دي 1393

فرماندار اسلامشهر : سعه صدر و بردباری باید از خصیصه‌های مهم مسئولان در برابر ارباب رجوع باشد

فرماندار اسلامشهر : سعه صدر و بردباری باید از خصیصه‌های مهم مسئولان در برابر ارباب رجوع باشد به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر ملاقات چهره به چهره امیر اله حقیقی فرماندار اسلامشهر با شهروندان عزیز شهرستان صبح امروز در فرمانداری برگزار و به درخواست هاي نفراز18 نفر از شهروندان رسیدگی شد. مهنس حقیقی در این دیدار چهره به چهره ضمن بررسی مشکلات شهروندان دستورات لازم را در راستای رفع مشکلات و خواسته‌های آنان صادر کرد
سه شنبه 23 دي 1393

فرماندار اسلامشهر: دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات مردم از هیچ کوششی فرو گذار نمی کند

فرماندار اسلامشهر: دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات مردم از هیچ کوششی فرو گذار نمی کند امیراله حقیقی روند برگزاری جلسات ملاقات مردمی را خوب و مناسب توصیف کرد و گفت: مسائل مطرح شده از سوی مردم در این جلسات به خوبی پیگیری و دنبال می شود.
سه شنبه 16 دي 1393

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان اسلامشهر برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان اسلامشهر برگزار شد برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان اسلامشهر صبح امروز طبق روال هفتگی برگزار شد.
سه شنبه 25 آذر 1393

فرماندار اسلامشهر :تکریم مردم وظیفه همه ادارات شهرستان است

فرماندار اسلامشهر :تکریم مردم وظیفه همه ادارات شهرستان است فرماندار شهرستان اسلامشهر مراجعه مردم به فرمانداری را برای پیگیری مطالبات شان نشانه اعتماد مردم به نظام دانست و گفت : ملاقات عمومی مردم با مسوولان تسهیل روند خدمت رسانی و شتاب بخشیدن به فرایند حل مشکلات را بدنبال دارد .
سه شنبه 18 آذر 1393

برگزاری برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان اسلامشهر

برگزاری برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان اسلامشهر فرماندار اسلامشهر :بهترین راه برای در جریان قرار گرفتن مسئولین با مشکلات مردم همین ملاقاتهای مردمی است
سه شنبه 4 آذر 1393

ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر برگزار شد درادامه ملاقات هاي هفتگي ، فرماندار شهرستان اسلامشهر در دیدار صمیمی با جمعی از مردم شهرستان بصورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد .
سه شنبه 27 آبان 1393