En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ملاقات عمومی 21 نفر از شهروندان با فرماندار شهرستان اسلامشهر

ملاقات عمومی 21 نفر از شهروندان  با فرماندار شهرستان اسلامشهر  طبق روال هر هفته، ملاقات عمومی امیراله حقیقی فرمانـدار شهرستان اسلامشهر با تعدادی از مردم برگزار شد.
سه شنبه 29 مهر 1393

دیدار مردمی فرماندار اسلامشهر با جمعی شهروندان

دیدار مردمی فرماندار اسلامشهر با جمعی شهروندان امیراله حقیقی فرماندار اسلامشهر طبق برنامه هفتگی و لزوم تکریم ارباب رجوع در ملاقات مردمی از نزدیک به بررسی مشکلات مردم پرداخت و برای رفع و حل مشکلات مشروعه راهکارهای مناسب را ارائه و دستورات لازم را به معاونین خود یا به ادارات مربوطه ارجاع داد.
سه شنبه 15 مهر 1393

فرماندار اسلامشهر در ملاقات مردمي به تقاضاي بیست و دو نفر از مردم شهرستان رسيدگي کرد‏

فرماندار اسلامشهر  در ملاقات مردمي به تقاضاي بیست و دو نفر از مردم شهرستان رسيدگي کرد‏ امیر اله حقیقی در ملاقات مردمي که از ساعات اولیه صبح امروز سه شنبه در دفتر وی انجام شد، به درخواست بیست و دو نفر از مراجعین شهرستان رسيدگي و دستورات لازم را صادر کرد.
سه شنبه 8 مهر 1393

فرماندار اسلامشهر: حل مشکلات مسکن مهر در دستور کار مسئولان شهرستان است

فرماندار اسلامشهر: حل مشکلات مسکن مهر در دستور کار مسئولان شهرستان است فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: حل مشکلات و رفع کمبودها و نواقص مسکن مهر ضياءآباد اسلامشهر در دستور کار مسئولان شهرستان قرار دارد.
سه شنبه 18 شهريور 1393

ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر با 18 نفر از شهروندان شهرستان برگزار شد.

ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر با 18 نفر از شهروندان شهرستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر، برنامه ملاقات مردمی امیر اله حقیقی فرماندار شهرستان اسلامشهر از ساعات اولیه کاری اداری سه شنبه درمحل فرمانداری برگزارشد.
سه شنبه 21 مرداد 1393

ملاقات عمومی فرماندار اسلامشهر با مردم برگزار شد

ملاقات عمومی فرماندار اسلامشهر با مردم برگزار شد صبح امروز در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان، ملاقات عمومی فرماندار شهرستان اسلامشهر با 19 نفر از شهروندان شهرستان برگزار شد.
سه شنبه 14 مرداد 1393

فرماندار اسلامشهر: از سرمايه گذاري در شهرستان حمايت مي کنيم

فرماندار اسلامشهر: از سرمايه گذاري در شهرستان حمايت مي کنيم برنامه ملاقات مردمی امیراله حقیقی فرماندار شهرستان اسلامشهر روز سه شنبه 24 تيرماه و طبق برنامه هفتگي برگزار شد.
سه شنبه 24 تير 1393

فرماندار اسلامشهر خبر داد: تشکيل کارگروه ويژه براي حل مشکلات رانندگان اتوبوسراني

فرماندار اسلامشهر خبر داد: تشکيل کارگروه ويژه براي حل مشکلات رانندگان اتوبوسراني برنامه ملاقات مردمی امیراله حقیقی فرماندار شهرستان اسلامشهر صبح امروز و طبق برنامه هفتگي برگزار شد.
سه شنبه 17 تير 1393

22 نفر از اسلامشهری ها مشکلات خود را با فرماندارشهرستان در میان گذاشتند

22 نفر از اسلامشهری ها مشکلات خود را با فرماندارشهرستان  در میان گذاشتند صبح امروز و در ادامه ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر، 22 نفر از شهروندان مشکلات خود را با عالی‌ترین مقام اجرایی در میان گذاشتند. امیر اله حقیقی امروز به صورت مستقیم با تعدادی از شهروندان این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
سه شنبه 10 تير 1393

ملاقات هفتگي فرماندار اسلامشهر با شهروندان برگزار شد

ملاقات هفتگي فرماندار اسلامشهر با شهروندان برگزار شد درادامه ملاقات هاي هفتگي ، فرماندار شهرستان اسلامشهر با جمعی از مردم شهرستان بصورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه 3 تير 1393