En
 آرشیوآخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

دیدار اعضای شورای و دهیار روستای چیچکلو با امیر اله حقیقی فرماندار اسلامشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر ، اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای چیچکلو در دیداری صمیمی با امیر اله حقیقی فرماندار شهرستان اسلامشهر برخی از کمبود ها ومشکلات موجود را با ایشان در میان گذاشته وبرای رفع و برطرف شدن این مشکلات از فرماندار شهرستان استمداد و مساعدت نمودند.
پنجشنبه 28 فروردين 1393

تقدیر و تشکر از امیراله حقیقی فرماندار اسلامشهر به مناسبت راهیابی تیم تکواندو اسلامشهر به لیگ برتر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر ،صبح امروز ناصر برجی موسس و مسئول آکادمی تکواندو اسلامشهر در دیداری صمیمی از تلاش ها و زحمات امیر اله حقیقی فرماندار ،اسلامشهر برای راهیابی تیم تکواندو شهرستان به مسابقات لیگ برتر تشکر و قدردانی نمود.
پنجشنبه 28 فروردين 1393

دیدار مدیر کل حریم شهرداری تهران با امیراله حقیقی فرماندار شهرستان اسلامشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر ، ظهر امروز حسين خانلري مديركل حريم شهرداری تهران و هیئت همراه ،محمد محمودی معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 18 تهران ، با حضور در محل فرمانداری با امیر اله حقیقی فرماندار اسلامشهر در رابطه مسایل و مشکلات حریم شهرستان ، دیدار و گفتگو کردند .
چهارشنبه 27 فروردين 1393

برگزاری اولين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر در سال93 به ریاست امیر اله حقیقی فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر ،اولين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر در سال93 با حضور امیر اله حقیقی فرماندار شهرستان و اعضاي شورا در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان تشكيل شد. در اين جلسه امیر اله حقیقی فرماندار ضمن تبريك سال نوبه اهميت جايگاه شوراي آموزش و پرورش اشاره نموده وافزودند: اميد است شوراهاي آموزش و پرورش در سطوح مختلف با همكاري و همگامي اولياي دانش آموزان و مدارس به همفكري و استفاده از كليه ي امكانات و منابع بتوانند گامهاي مؤثري در توسعه ي پايدار و پيشرفت برنامه هاي آموزشي شهرستان بردارند
چهارشنبه 27 فروردين 1393

اولین برنامه ملاقات مردمی امیر اله حقیقی فرماندار اسلامشهر در سال 93 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر ، صبح امروز اولین برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان اسلامشهر در سال 93 با مردم این شهرستان در فضائی صمیمی صورت گرفت.
سه شنبه 26 فروردين 1393