En
 اخبار فرمانداری اسلامشهر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون فرماندار اسلامشهر خبر داد:تصویب اصلاح هندسی میدان نماز در شوراي هماهنگي حمل و نقل و ترافيک

معاون فرماندار اسلامشهر خبر داد:تصویب اصلاح هندسی میدان نماز در شوراي هماهنگي حمل و نقل و ترافيک معاون امور فنی و عمرانی فرماندار اسلامشهر گفت: در جلسه شوراي هماهنگي حمل و نقل و ترافيک مقرر شد راهکارهاي پيشنهادي شهرداري اسلامشهر در خصوص اصلاح هندسي ميدان نماز در اسرع وقت مورد بررسي قرار گرفته و نتيجه جهت اجراي عمليات به شهرداري ابلاع شود.
چهارشنبه 19 آذر 1393

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:حمایت از تولید کنندگان برنامه راهبردی دولت تدبیر و امید

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:حمایت از تولید کنندگان برنامه راهبردی دولت تدبیر و امید فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی از جمله برنامه های راهبردی دولت تدبیر و امید در حوزه اقتصاد به شمار می رود.
چهارشنبه 19 آذر 1393

فرماندار اسلامشهر: وحدت و همدلی هنرمندان باعث رشد هنر در جامعه خواهد بود

فرماندار اسلامشهر: وحدت و همدلی هنرمندان باعث رشد هنر در جامعه خواهد بود فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: اگه به جای اختلاف و از همگسستگی، وحدت، دوستی و همدلی بین هنرمندان در رشته های مختلف به ویژه خوشنویسان حاکم باشد، بی تردید رشد هنر را در جامعه شاهد خواهیم بود.
سه شنبه 18 آذر 1393

مهندس حقیقی خبر داد:تدوین طرح تعالی خانواده توسط امور بانوان و خانواده فرمانداری اسلامشهر

مهندس حقیقی خبر داد:تدوین طرح تعالی خانواده توسط امور بانوان و خانواده فرمانداری اسلامشهر فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: علی رغم وجود مشکلات ، اسلامشهر شهرستانی مذهبی و قرآنی است و بیش از هزار هیات مذهبی شناسنامه دار در این شهرستان مشغول فعالیت هستند.
سه شنبه 18 آذر 1393

پیام تبریک فرماندار به مناسبت انتخاب رئیس شورای اسلامی استان تهران

پیام تبریک فرماندار به مناسبت انتخاب رئیس شورای اسلامی استان تهران امیراله حقیقی فرماندار شهرستان اسلامشهر به مناسبت انتخاب ناصر عبدی آذر، رئیس شورای استان تهران، پیامی خطاب به وی صادر کرد.
سه شنبه 18 آذر 1393

مصوبه مهم شورای فرهنگ عمومی اسلامشهر؛ برخورد قاطع با باغ تالارها و سفره خانه های متخلف

مصوبه مهم شورای فرهنگ عمومی اسلامشهر؛ برخورد قاطع با باغ تالارها و سفره خانه های متخلف اعضای شورای فرهنگ عمومی اسلامشهر بر ضرورت برخورد قاطع با باغ تالارها و سفره خانه های متخلفی که شئونات اسلامی را رعایت نمی کنند، تاکید کردند.
سه شنبه 18 آذر 1393

فرماندار اسلامشهر:مسیر پیشرفت علمی در دولت تدبیر و امید هموار شده است

فرماندار اسلامشهر:مسیر پیشرفت علمی در دولت تدبیر و امید هموار شده است فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: مسیر پیشرفت علمی با ایجاد شرایط مناسب برای فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی دانشجویان در دولت تدبیر و امید هموار شده است.
يکشنبه 16 آذر 1393

گزارش تصویری// بازدید فرماندار از مجتمع توانبخشی نمونه در احمدآباد مستوفی از اسلامشهر به مناسبت روز جهانی معلولان

گزارش تصویری// بازدید فرماندار از مجتمع توانبخشی نمونه در احمدآباد مستوفی از اسلامشهر به مناسبت روز جهانی معلولان گزارش تصویری// بازدید فرماندار از مجتمع توانبخشی نمونه در احمدآباد مستوفی از اسلامشهر به مناسبت روز جهانی معلولان
شنبه 15 آذر 1393

فرماندار اسلامشهر خبرداد: کمک شش میلیارد ریالی به مجتمع توانبخشی نمونه

فرماندار اسلامشهر خبرداد: کمک شش میلیارد ریالی به مجتمع توانبخشی نمونه پس از بازدیدی که صبح امروز فرماندار و جمعی از مسئولان و خیرین شهرستان به همراه حجت الاسلام نوروزی امام جمعه اسلامشهر به مناسبت روز جهانی معلولان از مجتمع توانبخشی نمونه در احمدآباد مستوفی داشتند، شش میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی به این مجتمع اهدا شد.
شنبه 15 آذر 1393

برگزاری دومین کنگره شهدای چهاردانگه با حضور امام جمعه موقت تهران

برگزاری دومین کنگره شهدای چهاردانگه با حضور امام جمعه موقت تهران دومین کنگره 300 شهید بخش چهاردانگه با حضور آیت‌الله سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در مصلی این شهر برگزار شد.
شنبه 15 آذر 1393