En
 اخبار فرمانداری اسلامشهر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون استاندار تهران خبر داد:فرمانداری اسلامشهر رتبه نخست میزان رضایتمندی مردم را کسب کرد

معاون استاندار تهران خبر داد:فرمانداری اسلامشهر رتبه نخست میزان رضایتمندی مردم را کسب کرد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران گفت: فرمانداری اسلامشهر از نظر میزان رضایتمندی مردم، تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به امور مردم را در بین دستگاه های اجرایی استان تهران کسب کرد.
شنبه 15 آذر 1393

مظفری:آموزش و پرورش در صدر رضایتمندی مردم /اهمیت اخلاق و ارزش ها در ارزیابی دستگاه ها

 مظفری:آموزش و پرورش در صدر رضایتمندی مردم /اهمیت اخلاق و ارزش ها در ارزیابی دستگاه ها معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران گفت : در کنار اینکه گزارش عملکرد دستگاه ها از اهمیت زیادی برخوردار است اما باید بدون نگاه صرف به کار اداری، اخلاق را هم به موازات ارزشها مورد توجه قرار دهیم
چهارشنبه 12 آذر 1393

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور فرماندار اسلامشهر

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور فرماندار اسلامشهر جلسه شورای آموزش و پرورش اسلامشهر صبح امروز چهارشنبه 12 آذرماه با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد.
چهارشنبه 12 آذر 1393

خداوندا هزاران مرتبه شکـــــــــــــــــــرت

خداوندا هزاران مرتبه شکـــــــــــــــــــرت ویژه نامه گرامیداشت روز جهانی معلولین //گردآوری و تنظیم روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
سه شنبه 11 آذر 1393

تاکید فرماندار اسلامشهر بر رفع مشکلات کارگران شرکت لوله و ماشین سازی ایران

تاکید فرماندار اسلامشهر بر رفع مشکلات کارگران شرکت لوله و ماشین سازی ایران فرماندار شهرستان اسلامشهر در جلسه ای که با حضور مدیران ارشد شرکت لوله و ماشین سازی ایران در فرمانداری برگزار شد، بر رفع مشکلات کارگران این شرکت تاکید کرد.
سه شنبه 11 آذر 1393

دیدار مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران با فرماندار اسلامشهر

دیدار مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران با فرماندار اسلامشهر نصیری مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران صبح امروز با حضور در محل فرمانداری با مهندس امیراله حقیقی فرماندار شهرستان، دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه 11 آذر 1393

برگزاری نخستین کنگره شهدای دانشجویی اسلامشهر با حضور امام جمعه موقت تهران

برگزاری نخستین کنگره شهدای دانشجویی اسلامشهر با حضور امام جمعه موقت تهران نخستین کنگره شهدای دانشجویی اسلامشهر با حضور حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران و مهندس حقیقی فرماندار شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد.
سه شنبه 11 آذر 1393

معاون استاندار تهران:محدوده شهر احمدآباد مستوفی باید به تصویب برسد

معاون استاندار تهران:محدوده شهر احمدآباد مستوفی باید به تصویب برسد معاون امور فنی و عمرانی استاندار تهران با تاکید بر اینکه محدوده شهر احمد آباد مستوفی باید به تصویب برسد، گفت: باید محدوده این شهر پس از رسیدن به توافقی جامع و اصولی در شهرستان، به تصویب مراجع ذیصلاح برسد.
سه شنبه 11 آذر 1393

فرماندار اسلامشهر تاکید کرد : حمایت از کشاورزان برای استفاده از سیستم آبیاری تحت فشار

فرماندار اسلامشهر تاکید کرد : حمایت از کشاورزان برای استفاده از سیستم آبیاری تحت فشار فرماندار شهرستان اسلامشهر با اشاره به وجود بحران کم آبی در کشور، توجه به بحث آبیاری تحت فشار در بخش کشاورزی را یکی از سیاست های مهم دولت تدبیر و امید دانست و اظهار داشت: با توجه به هدر رفت بالای آب در بخش کشاورزی، باید با حمایت از کشاورزان زمینه را برای افزایش استفاده از سیستم آبیاری تحت فشار در اراضی کشاورزی فراهم کنیم.
دوشنبه 10 آذر 1393

قیمت انواع نان در شهرستان‌ اسلامشهر اعلام شد

قیمت انواع نان در شهرستان‌ اسلامشهر اعلام شد فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: در پی اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها و الزام مجلس شورای اسلامی در خصوص اصلاح و کیفیت گندم، آرد و نان و همسان سازی قیمت نان، بر اساس اعلام دولت تدبیر و امید، قیمت انواع نان تا حداکثر سی درصد افزایش یافت.
دوشنبه 10 آذر 1393