En
 آرشیوآخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

گزارش تصویری//حضور فرماندار شهرستان اسلامشهر در 6 روستای بخش مرکزی

روز یکشنبه 15مهرماه که از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور و با هدف ارج نهادن به روستاها و فرهنگ روستایی، به نام روز روستا، نام‌گذاری شده فرماندار اسلامشهر در 6 روستای بخش مرکزی شهرستان حضور یافت.
دوشنبه 16 مهر 1397

بمناسبت روز روستا صورت گرفت:

حضور فرماندار شهرستان اسلامشهر در 6 روستای بخش مرکزی

روز یکشنبه 15مهرماه که از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور و با هدف ارج نهادن به روستاها و فرهنگ روستایی، به نام روز روستا، نام‌گذاری شده فرماندار اسلامشهر در 6 روستای بخش مرکزی شهرستان حضور یافت.
دوشنبه 16 مهر 1397

با پیگیری های فرماندار شهرستان صورت گرفت:

صدور مجوز زیست محیطی طرح توسعه یک واحد دامداری در اسلامشهر

با پیگیری های صورت گرفته توسط مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر مجوز زیست محیطی طرح توسعه واحد دامداری «ده ایران» توسط اداره کل محیط زیست استان تهران صادر شد.
يکشنبه 15 مهر 1397

افتتاح مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آرامش در شهرستان اسلامشهر

در سومین روز از هفته گرامیداشت نیروی انتظامی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آرامش فرماندهی انتظامی شهرستان با حضور سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان و حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر از محل همکاریهای ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان افتتاح شد.
يکشنبه 15 مهر 1397

با حضور سردار خانچرلی صورت گرفت:

افتتاح کلانتری 19 امام خمینی(ره) در مسکن مهر اسلامشهر

کلانتری 19 امام خمینی(ره) در سومین روز از هفته گرامیداشت نیروی انتظامی با حضور سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان و حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر در شهرک امام خمینی (ره)( مسکن مهر)افتتاح شد.
يکشنبه 15 مهر 1397

فرماندار شهرستان اسلامشهر:

همه دستگاههای اجرائی باید به کمک نیروی انتظامی بیایند

فرماندار اسلامشهر در آئین افتتاح کلانتری 19 امام خمینی(ره) مسکن مهر گفت: با توجه به نقش امنیت در توسعه شهرستان در حوزه های مختلف، همه دستگاههای اجرائی و ادارات اسلامشهر باید به کمک نیروی انتظامی بیایند.
يکشنبه 15 مهر 1397

فرماندار اسلامشهر:

رای دادگاه لاهه حقانیت ایران اسلامی را در مجامع بین المللی به اثبات رساند

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: رای دادگاه لاهه به نفع کشورمان حقانیت ایران اسلامی را در مجامع بین المللی به اثبات رساند و یک موفقیت بزرگ در عرصه بین الملل برای ما بود.
شنبه 14 مهر 1397

پیام مشترک فرماندار شهرستان و امام جمعه اسلامشهر بمناسبت آغاز هفته گرامیداشت نیروی انتظامی

همزمان با آغاز هفته گرامیداشت نیروی انتظامی فرماندار شهرستان و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر با صدور پیامی مشترک این‌هفته را به دلاورمردان نیروی انتظامی تبریک گفتتد.
جمعه 13 مهر 1397

بازدید وزیر جهاد کشاورزی از شهر لبنیات میهن در اسلامشهر

وزیر جهاد کشاورزی صبح امروز با حضور در شهرستان اسلامشهر از بخش های مختلف شهر لبنیات میهن و مجموعه پاندا میهن بازدید کرد.
پنجشنبه 12 مهر 1397

معاون وزیر بهداشت و درمان:

تکمیل بیمارستان 400 تختخوابی اسلامشهر جزء اولویت های وزارتخانه است

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت و درمان پس از بازدید از روند تکمیل بیمارستان 400 تختخوابی اسلامشهر گفت: تکمیل و راه اندازی این بیمارستان جزء اولویت های وزارت بهداشت و درمان است.
پنجشنبه 12 مهر 1397