En
 اخبار فرمانداری اسلامشهر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مصطفی کواکبیان در جلسه شورای اداری اسلامشهر:

اگر نمی خواهیم تسلیم سران خارجی شویم باید در مقابل مردم کُرنش کنیم

اگر نمی خواهیم تسلیم سران خارجی شویم باید در مقابل مردم کُرنش کنیم عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر نخواهیم تسلیم سران خارجی شویم باید در مقابل مردم کُرنش کنیم.
پنجشنبه 19 ارديبهشت 1398

سید فرید موسوی در جلسه شورای اداری اسلامشهر:

صنعت گردشگری به اولویت اشتغال استان تهران در سال رونق تولید تبدیل می‌شود

صنعت گردشگری به اولویت اشتغال استان تهران در سال رونق تولید تبدیل می‌شود نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس با تأکید رویکرد توسعه‌محورانه روستاها گفت: برحسب تغییر سیاست‌ها آرایش و رویکرد اشتغال در حوزه گردشگری است که با کمک شهرداری‌ها می‌توان گام‌های مؤثری در این راستا برداشت.
پنجشنبه 19 ارديبهشت 1398

رئیس فراکسیون زنان مجلس :

روند تکمیل بیمارستان‌ ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر تسریع می‌شود

روند تکمیل بیمارستان‌ ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر تسریع می‌شود نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس با اشاره به مطالبات مردم اسلامشهر در زمینه‌های بهداشتی گفت: نمایندگان تهران تمام تلاش خود را برای تکمیل و تخصیص اعتبار لازم بیمارستان‌ ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر بکار می‌گیرند.
چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398

ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار اسلامشهر برگزار شد مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر درادامه ملاقات هاي هفتگي ، صبح امروز با جمعی از مردم شهرستان بصورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه 17 ارديبهشت 1398

عضو هیئت‌ رئیسه مجلس عنوان کرد:

گام های اساسی مجلس برای حمایت از کارآفرینان

گام های اساسی مجلس برای حمایت از کارآفرینان عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه مقررات مزاحمی وجود دارد که در صورت برطرف شدن می‌تواند امر تولید را تسهیل و حمایت کند و کارکرد کارآفرینان را تبیین و روشن سازد و برای رفع این موانع و مزاحمت‌ها مجلس چند گام اساسی برداشته است.
دوشنبه 16 ارديبهشت 1398

رئیس کانون بازنشستگان کشور:

شورای سالمندان در اقصی نقاط کشور راه‌اندازی می‌شود

شورای سالمندان در اقصی نقاط کشور راه‌اندازی می‌شود رئیس کانون بازنشستگان کشور با اشاره به ۷ میلیون جمعیت بازنشسته در کشور گفت: ساخت آسایشگاه سالمندان، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و رفع مشکلات مسکن بازنشستگان از اولویت‌های مورد توجه کارگران در جامعه است.
يکشنبه 15 ارديبهشت 1398

وزیرکار در اسلامشهر:

افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی این ماه واریز می‌شود

افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی این ماه واریز می‌شود وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: نرخ افزایش حقوق بازنشستگان نیز معادل ۳۶.۵ درصد لحاظ شده که در حقوق اردیبهشت‌ماه بازنشستگان اعمال می‌شود.
يکشنبه 15 ارديبهشت 1398

استاندار تهران عنوان کرد:

تحقق شعار رونق تولید در سال جاری با مردمی کردن اقتصاد

تحقق شعار رونق تولید در سال جاری با مردمی کردن اقتصاد استاندار تهران گفت: راه برون رفت از توطئه ها در گرو انسجام،وفاق و وحدت در چارچوب قانون اساسی و همچنین تحقق شعار رونق تولید در سال جاری با مردمی کردن اقتصاد است.
يکشنبه 15 ارديبهشت 1398

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

کسب رتبه نخست اشتغالزايي در استان تهران توسط شهرستان اسلامشهر

کسب رتبه نخست اشتغالزايي در استان تهران توسط شهرستان اسلامشهر فرماندار اسلامشهر گفت: شهرستان اسلامشهر اکنون رتبه نخست ایجاد اشتغال در استان تهران را کسب کرده و این مهم نشان از تلاش و ممارست کارگران زحمتکش در سطح اسلامشهر است.
يکشنبه 15 ارديبهشت 1398

برگزاری همایش طلایه داران تبلیغ با حضور فرماندار اسلامشهر

همایش طلایه داران تبلیغ به همت سازمان تبلیغات اسلامی و با حضور فرماندار شهرستان اسلامشهر در سالن همایش اداره اوقاف و امور خیریه برگزار شد.

همایش طلایه داران تبلیغ به همت سازمان تبلیغات اسلامی و با حضور فرماندار شهرستان اسلامشهر در سالن همایش اداره اوقاف و امور خیریه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این همایش که حجت الاسلام قلی پور امام جمعه موقت اسلامشهر و جمعی از روحانیون و طلاب نیز حضور داشتند، مسعود مرسلپور در سخنانی ماه مبارک رمضان را ماه بهار قرآن و رحمت الهی عنوان کرد و گفت: در این ماه مبارک مساجد رونق دوچندانی می یابند و مومنین روزه دار حضور پررنگی در نماز های جماعت و محافل قرآنی دارند.
يکشنبه 15 ارديبهشت 1398