En
 آرشیوآخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بازدید استاندار تهران از تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر

بازدید استاندار تهران از تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر استاندار تهران صبح امروز با حضور در اسلامشهر از اقدامات انجام شده جهت رفع بوی نامطبوع مسیر فرودگاه امام خمینی(ره) از جمله تصفیه خانه فاضلاب شهرستان و تصفیه خانه های احداث شده دو مرکز تولید لبنیات و کشتارگاه مرغ بازدید کرد.
پنجشنبه 13 دي 1397

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

رفع موانع صدور پايانکار پروژه 1540 واحدي مسکن مهر شهرک واوان

رفع موانع صدور پايانکار پروژه 1540 واحدي مسکن مهر شهرک واوان فرماندار اسلامشهر از رفع موانع صدور پايانکار پروژه 1540 واحدي مسکن مهر شهرک واوان ( استراتوس ) خبر داد.
چهارشنبه 12 دي 1397

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

صدور اسناد مالکیت 608 واحد مسکونی در اکباتان واوان پس از گذشت 20 سال

صدور اسناد مالکیت 608 واحد مسکونی در اکباتان واوان پس از گذشت 20 سال فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: با پیگیری های صورت گرفته و رفع اختلاف فی مابین آموزش و پرورش شهرستان و اداره راه و شهر سازی جنوب غرب استان تهران، با رفع موانع صدور پايانکار پروژه 608 واحدي عمران اکباتان در منطقه واوان، اسناد مالکیت این واحدها صادر و در اختیار صاحبان آنها قرار خواهد گرفت.
چهارشنبه 12 دي 1397

بازدید فرماندار اسلامشهر از شرکت مقواسازی و چاپ تپه سیف

بازدید فرماندار اسلامشهر از شرکت مقواسازی و چاپ تپه سیف فرماندار شهرستان اسلامشهر در راستای حمایت از فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان با حضور در شرکت مقواسازی و چاپ تپه سیف در بخش چهاردانگه از واحدهای مختلف این مجموعه بازدید کرد.
چهارشنبه 12 دي 1397

فرماندار شهرستان عنوان کرد:

اسلامشهر به قطب تولید کفش کشور تبدیل می شود

اسلامشهر به قطب تولید کفش کشور تبدیل می شود فرماندار اسلامشهر گفت: با احداث و راه اندازی شهرک تخصصی کفش، شهرستان اسلامشهر به قطب تولید کفش کشور بویژه در زمینه تولید کفش های ورزشی تبدیل خواهد شد.
سه شنبه 11 دي 1397

فرماندار شهرستان عنوان کرد:

حمایت چشم گیر مردم و خیرین اسلامشهر از ستاد بازسازی عتبات عالیات

 حمایت چشم گیر مردم و خیرین اسلامشهر از ستاد بازسازی عتبات عالیات فرماندار اسلامشهر گفت: مردم و خیرین شهرستان حمایت و پشتیبانی چشم گیری از فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات دارند و در زمینه کمک به احداث شبستان حضرت زینب(س) در جوار حرم امام حسین(ع) نیز کمک های قابل توجهی خواهند داشت.
سه شنبه 11 دي 1397

بررسی وضعیت مدیریت پسماندهای ساختمانی و عمرانی اسلامشهر در فرمانداری شهرستان

بررسی وضعیت مدیریت پسماندهای ساختمانی و عمرانی اسلامشهر در فرمانداری شهرستان جلسه بررسی وضعیت مدیریت پسماندهای ساختمانی و عمرانی اسلامشهر به ریاست سرپرست معاونت امور فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان برگزار شد.
يکشنبه 9 دي 1397

فرماندار اسلامشهر:

جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال روستایی دو اولویت کاری دهیاران است

جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال روستایی دو اولویت کاری دهیاران است فرماندار اسلامشهر گفت: جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال روستایی دو اولویت کاری مهم دهیاران است و عملکرد آنان در این دو حوزه مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.
يکشنبه 9 دي 1397

حضور فرماندار اسلامشهر در همایش بزرگداشت حماسه ۹ دی

حضور فرماندار اسلامشهر در همایش بزرگداشت حماسه ۹ دی همایش بزرگداشت حماسه ۹ دی با حضور مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان، حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر و حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در اردوگاه شهید غلامی برگزار شد.
يکشنبه 9 دي 1397

فرماندار اسلامشهر :

تفکر بسیجی در ادارات شهرستان حاکم است

تفکر بسیجی در ادارات شهرستان حاکم است فرماندار اسلامشهر گفت : تفکر بسیجی در ادارات شهرستان حاکم است و مسولان شهرستان با کار و تاتش جهادی به دنبال جلب رضایتمندی مردم هستند.
شنبه 8 دي 1397