En
 آرشیوآخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران در اسلامشهر:

بهسازی بافت‌های فرسوده روستایی با مشارکت مردم و همراهی ادارات امکان پذیر است

 بهسازی بافت‌های فرسوده روستایی با مشارکت مردم و همراهی ادارات امکان پذیر است مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران با اشاره به وضعیت نامناسب بافت‌های فرسوده در روستاها گفت: در بازسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده باید مردم پیش‌قدم شوند و مشارکت کنند، البته باید زمینه این مشارکت و همراهی توسط ادارات و نهادهای مسؤول هم فراهم شود.
چهارشنبه 28 آذر 1397

تجلیل فرماندار اسلامشهر از پژوهشگران برتر شهرستان

تجلیل فرماندار اسلامشهر از پژوهشگران برتر شهرستان همزمان با هفته پژوهش و فناوری آئین تجلیل از پژوهشگران برتر اسلامشهر با حضور فرماندار شهرستان در سالن فجر اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
چهارشنبه 28 آذر 1397

با حضور فرماندار اسلامشهر صورت گرفت:

برگزاری جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي ویژه واحدهای تولیدی و صنعتی بخش چهاردانگه

برگزاری جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي ویژه واحدهای تولیدی و صنعتی بخش چهاردانگه جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي و کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد شهرستان اسلامشهر ویژه بخش چهاردانگه با موضوع بررسي مسائل و مشکلات واحدهاي توليدي این بخش، به رياست فرماندار شهرستان برگزار شد.
چهارشنبه 28 آذر 1397

با حضور فرماندار اسلامشهر صورت گرفت:

برگزاری آئین تجلیل از رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهرستان

برگزاری آئین تجلیل از رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهرستان آئین تجلیل از رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی اسلامشهر با حضور فرماندار شهرستان، مدیرکل دفتر فنی و امورعمرانی استانداری تهران و شهردار اسلامشهر در سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر برگزار شد.
سه شنبه 27 آذر 1397

فرماندار اسلامشهر:

حماسه 9 دی به قاطبه مردم و همه جریانات سیاسی تعلق دارد

 حماسه 9 دی به قاطبه مردم و همه جریانات سیاسی تعلق دارد فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: حماسه 9 دی به قاطبه مردم و همه جریانات و گروههای سیاسی که در چارچوب سیاست های نظام اسلامی فعالیت می کنند، تعلق دارد و نباید این روز بزرگ را به سمت حزب یا جناح سیاسی خاصی سوق داد.
دوشنبه 26 آذر 1397

فرماندار اسلامشهر:

مسئولان ادارات مسائل مربوط به حوزه اشتغال و سرمایه گذاری را با جدیت دنبال کنند

مسئولان ادارات مسائل مربوط به حوزه اشتغال و سرمایه گذاری را با جدیت دنبال کنند فرماندار اسلامشهر گفت: مسئولان ادارات و دستگاههای اجرائی مسائل و موضوعات مربوط به حوزه اشتغال و سرمایه گذاری را با جدیت و نگاه ویژه ای دنبال کنند.
دوشنبه 26 آذر 1397

حضور فرماندار اسلامشهر در آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع)

حضور فرماندار اسلامشهر در آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) آئین تودیع سرهنگ مجید امیرعبدالهیان و معارفه سرهنگ هادی ایلکا به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) اسلامشهر با حضور مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان و سردار حسن زاده فرمانده سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران در اردوگاه فرهنگی شهید غلامی برگزار شد.
دوشنبه 26 آذر 1397

معاون وزیر کشور:

شهرداری‌ها نباید بار مشکلات را بر دوش دولتمردان بگذارند

 شهرداری‌ها نباید بار مشکلات را بر دوش دولتمردان بگذارند معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به نقش مدیران کل امور شهری و سازمان‌های شهری در شرایط کنونی اقتصادی گفت: شهرداری‌ها نباید بار مشکلات را بر دوش دولتمردان بگذارند بلکه با کار جهادی باید به فعالیت بپردازند.
پنجشنبه 22 آذر 1397

معاون عمرانی وزیر کشور در اسلامشهر:

عوارض آلایندگی مطالبه جدی کلانشهرها است

عوارض آلایندگی مطالبه جدی کلانشهرها است معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به لزوم در نظر گرفتن عوارض آلایندگی برای کلانشهرها گفت: شهرداری‌ها برای رفع مشکلات خود منبع درآمدی غیر از عوارض آلایندگی ندارند و عوارض آلایندگی از مطالبات جدی است.
پنجشنبه 22 آذر 1397

معاون سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور:

سهم شهرداری ها از بودجه سال ۹۸ به ۲ برابر افزایش یافت

سهم شهرداری ها از بودجه سال ۹۸ به ۲ برابر افزایش یافت معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اشاره به افزایش ۲ برابری سهم شهرداری ها از بودجه سال ۹۸ گفت: در بودجه سال ۹۸ سهم شهرداری‌ها از ۱۳ درصد به ۲۵ درصد افزایش پیدا کند
پنجشنبه 22 آذر 1397