En
 اخبار فرمانداری اسلامشهر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

افزایش مبتلایان و بستری های کرونایی در شهرستان/ اسلامشهر همچنان در وضعیت زرد کرونایی است

افزایش مبتلایان و بستری های کرونایی در شهرستان/ اسلامشهر همچنان در وضعیت زرد کرونایی است فرماندار اسلامشهر با اشاره به اوج‌گیری مجدد بیماری کرونا در اکثر شهرستانهای استان‌تهران گفت: در حال حاضر شهرستان اسلامشهر در وضعیت زرد قرار دارد.
شنبه 14 فروردين 1400

پیام تبریک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر به مناسبت روز جمهوری اسلامی 

پیام تبریک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر به مناسبت روز جمهوری اسلامی  فرماندار شهرستان اسلامشهر و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر در پیامی مشترک فرا رسیدن 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی را تبریک گفتند.
چهارشنبه 11 فروردين 1400

معاون اول رئیس جمهور:

مسائل شهرستانهای غرب استان تهران با حضور وزاری مربوطه بررسی و حل خواهد شد

مسائل شهرستانهای غرب استان تهران با حضور وزاری مربوطه بررسی و حل خواهد شد معاون اول رییس جمهور با اشاره به سخنان فرمانداران شهرستان های غرب استان تهران، از استاندار تهران خواست برای حل مسائل این شهرستان ها وقت بگذارد و در صورت نیاز جلساتی با حضور وزرای مربوطه نیز برگزار گردد.
چهارشنبه 11 فروردين 1400

بازدید معاون اول رییس جمهور از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

بازدید معاون اول رییس جمهور از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران معاون اول رییس جمهور عصر روز سه شنبه دهم فروردین ماه و در ادامه سفر خود به شهرستان اسلامشهر از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران بازدید کرد.
چهارشنبه 11 فروردين 1400

معاون اول رییس جمهوری در اسلامشهر:

آمریکا مجبور است به برجام بازگردد و تحریم ها را لغو کند

آمریکا مجبور است به برجام بازگردد و تحریم ها را لغو کند معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به اینکه آمریکایی ها خود به این نتیجه رسیده اند که فشارهای حداکثری به شکست رسیده است، گفت: آمریکا مجبور است به برجام بازگردد و تحریم ها را لغو کند.
سه شنبه 10 فروردين 1400

درخواست فرماندار اسلامشهر  برای تبدیل هفت ناحیه صنعتی شهرستان به شهرک صنعتی

درخواست فرماندار اسلامشهر  برای تبدیل هفت ناحیه صنعتی شهرستان به شهرک صنعتی فرماندار اسلامشهر گفت: در صورت تبدیل هفت ناحیه صنعتی شهرستان به شهرک صنعتی شاهد توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی و ایجاد فرصت های شغلی جدید در اسلامشهر خواهیم بود.
سه شنبه 10 فروردين 1400

بازدید دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور  از شرکت دومینو

بازدید دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور  از شرکت دومینو دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با حضور در شهرستان اسلامشهر از شرکت لبنیات و بستنی دومینو بازدید کرد.
سه شنبه 10 فروردين 1400

مسعود مرسلپور :

شهرستان اسلامشهر امروز میزبان معاون اول رئیس جمهور خواهد بود

شهرستان اسلامشهر امروز میزبان معاون اول رئیس جمهور خواهد بود فرماندار اسلامشهر گفت: معاون اول رئیس جمهور بعد از ظهر امروز سه شنبه به منظور شرکت در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به شهرستان اسلامشهر سفر می‌کند.
سه شنبه 10 فروردين 1400

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

بررسی و رفع موانع تولید شهرستان با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان در اسلامشهر

بررسی و رفع موانع تولید شهرستان با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان در اسلامشهر فرماندار اسلامشهر گفت: موانع تولید و مشکلاتی پیش روی واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان با برگزاری جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور کشورمان بررسی و راهکارهای لازم جهت رفع آنها اتخاذ خواهد شد.
دوشنبه 9 فروردين 1400

فرماندار اسلامشهر:

احداث مخزن پنج هزار مترمکعبی واوان بزودی آغاز می شود

احداث مخزن پنج هزار مترمکعبی واوان بزودی آغاز می شود طبه گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه کارگروه مدیریت مصرف آب شرب شهرستان سخن می گفت ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت ولیعصر(عج) اظهار داشت: در ماههای اخیر پیگیری گلایه های بحق ساکنان واوان درخصوص افت فشار و یا قطعی آب شرب را به صورت ویژه در دستور کار داریم.
يکشنبه 8 فروردين 1400