En

آرشیو بخشداری مرکزی

جلسه مشترک بخشدار مرکزی بارئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد

جلسه مشترک بخشدار مرکزی بارئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد

(85)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی ، جلسه تخصصی با حضور محمد قهارپور بخشدار مرکزی اسلامشهر ،مهندس علیمیرزایی ،مشاور محترم بخشدار مرکزی ، و همچنین حجت السلام صفیاری ریاست محترم مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان اسلامشهر برگزار گردید .
دراین نشست طرفین ضررورت آمادگی مساجدی که در ایام انتخابات به عنوان حوزه اخذ رای در نظر گرفته می شوند تاکید کردند. برهمین اساس مقررگردید ،ریاست محترم مرکز رسیدگی به امور مساجد در اولین جلسه هیات اجرایی بخش به عنوان میهمان حضور یابند و همچنین بخشدار مرکزی نیز در جلسه ائمه جماعت و روسای هیئات امناء مساجد محل اخذ رای که در محل دفتررسیدگی به امور مساجد تشکیل خواهد شد شرکت نمایند.
مساجد نیز با هماهنگی بخشداری و دهیاری ها ، تمهیدات لازم جهت رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی یک روز قبل از برگزاری انتخابات بیاندیشند.
دهیاران محترم با هماهنگی ائمه محترم جماعات نسبت به شناسایی نواقص مساجد مورد نظر اقدام و پیش از ایام انتخابات برای رفع آن برنامه ریزی نمایند.

پنجشنبه 2 ارديبهشت 1400
در پایان دومین روز ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها ، روستای علی آباد طپانچه  همچنان رکورد دار بیشترین ثبت نامی شد.

در پایان دومین روز ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها ، روستای علی آباد طپانچه همچنان رکورد دار بیشترین ثبت نامی شد.

(105)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی ،اسلامشهر محمد قهارپرور بخشدار مرکزی اسلامشهر با اشاره به بیشترین آمار ثبت نامی ها در روز اول و دوم فرآیند ثبت نام کاندیدهای شوراهای اسلامی روستا و تیره های عشایری گفت :روستای علی آباد طپانچه بیشترین آمار را در نخستین روز ثبت نام از آن خود کرد.

سه شنبه 17 فروردين 1400
پیام تبریک نوروز 1400بخشدار مرکزی اسلامشهر

پیام تبریک نوروز 1400بخشدار مرکزی اسلامشهر

(11)

محمد قهارپور بخشدار مرکزی اسلامشهر به مناسبت فرارسیدن عید نوروز باستانی سال 1400 شمسی پیام تبریک صادر کرد
متن پیام چنین می باشد :

يکشنبه 1 فروردين 1400
تقدیر وتشکر بخشدار مرکزی از پرسنل بخشداری و دهیاریها

تقدیر وتشکر بخشدار مرکزی از پرسنل بخشداری و دهیاریها

(34)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی ،محمد قهارپور در نشستی که به منظور قدر دانی از زحمات یکساله پرسنل بخشداری ودهیاری ها در سالن جلسات دهیاری بهرام آباد برگزار شد حضور یافت.
محمدقهارپور درحاشیه این نشست برگزاری انتخابات را مهم خواندندوافزودند نحوه برگزاری وحفظ صیانت از رای مردم از مهم ترین اولویت های کاری در سال آینده خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد درایام نوروز و تعطیلات از ساخت وسازهای غیرمجاز جلوگیری شود و سعی شود با هدف گذاری مشخص کوچ مردم از روستا به شهر معکوس شود.

پنجشنبه 28 اسفند 1399
جلسه انتخابات اعضای هیئت اجرایی انتخابات بخش مرکزی اسلامشهر برگزار گردید

جلسه انتخابات اعضای هیئت اجرایی انتخابات بخش مرکزی اسلامشهر برگزار گردید

(59)

انتخابات معتمدین اصلی و علی البدل هیات اجرائی بخش مرکزی اسلامشهر برگزار گردید که پس از حصول اکثریت قانونی در این انتخابات، ۷ نفر معتمد اصلی و ۵ نفر معتمد علی البدل با رای مخفی و اکثریت نسبی آراء انتخاب شدند.

شنبه 23 اسفند 1399
بازدید بخشدارمرکزی از روستای حسین آباد

بازدید بخشدارمرکزی از روستای حسین آباد

(13)

به گزارش روابط عمومی بخشداری ،محمد قهارپور با همراهی کارشناسان بخشداری از روستا و دهیاری حسین آباد بازدید نمودند.
محمدقهارپور در این بازدید از سر گیری تکمیل سالن ورزشی چندمنظوره را خواستار شد.

دوشنبه 18 اسفند 1399
کاشت درخت درمدرسه فجراسلام روستای نظام  آباد باحضوربخشدارمرکزی اسلامشهر

کاشت درخت درمدرسه فجراسلام روستای نظام آباد باحضوربخشدارمرکزی اسلامشهر

(12)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی، محمدقهارپور بخشدارمرکزی اسلامشهر همزمان با روزدرختکاری باحضور در مدرسه فجراسلام تعدادی درخت که به همت نجف نژاد دهیار روستای نظام تهیه شده بود را به یاد مرحوم حسین رجبی و آموزگاران پرتلاش غرس نمودند.

شنبه 16 اسفند 1399
تجلیل از پرسنل مرد شاغل بخش مرکزی به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)

تجلیل از پرسنل مرد شاغل بخش مرکزی به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)

(51)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی ، محمد قهارپور بخشدار مرکزی اسلامشهر به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر از کارکنان مرد بخش مرکزی با اهدای لوحی، تقدیر به عمل آوردند.

چهارشنبه 6 اسفند 1399
تجلیل بخشدار مرکزی از بانوان بخش به مناسب میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن

تجلیل بخشدار مرکزی از بانوان بخش به مناسب میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن

(65)

به گزارش روابط عمومی بخشدار مرکزی ، محمدقهارپور بخشدارمرکزی اسلامشهر به مناسبت میلاد سراسرنور و پر برکت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن با اهدای لوحی از زحمات و تلاش های بانوان بخش مرکزی تقدیر نمودند.
محمدقهارپور افزود: جایگاه زنان درجامعه به عنوان یکی از نقش های برجسته ای است که نصیب انسان میگردد و سلامت روح و روان خانواده در دست زنان به خصوص مادران است .

چهارشنبه 15 بهمن 1399
افتتاح پروژه های روستاهای سیمون و کرک به مناسبت ایام الله دهه فجر

افتتاح پروژه های روستاهای سیمون و کرک به مناسبت ایام الله دهه فجر

(48)

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی ،در چهارمین روز از دهه مبارک فجر که با حضور حسن بیگی معاون محترم سیاسی ،اجتماعی استانداری تهران ، مرسلپور فرماندار محترم اسلامشهر ، قهارپور بخشدار مرکزی اسلامشهر و جمعی از مسئولین ، پروژه پیاده راه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، پارک و فضای سبز ورودی روستای کرک و همچنین بهسازی آرامستان روستای کرک افتتاح گردید.

چهارشنبه 15 بهمن 1399