En
تاریخ : سه شنبه 12 مرداد 1395
کد 1971

در جلسه شورای فرهنگ عمومی احمدآباد مستوفی مطرح شد:

حضور فعالانه مسئولان در مساجد رونق بخش آن خواهد شد

بیست و سومین جلسه شوراي فرهنگ عمومي بخش احمدآباد مستوفی با حضور حجت الاسلام طبایی ، حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،نایب رئیس و سایر اعضای شورا در سالن جلسات بخشداری احمدآباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، در ابتدای جلسه حجت الاسلام طبایی در سخنانی در خصوص فضیلت مسجد که خانه خدا بر روی زمین است و خدا درباره کسی که به مسجد می رود می فرماید: «هرکس که به مسجد می آید زائر من است» ، بر حضور هر چه بیشتر افراد بویژه مسئولین در مساجد جهت رونق بخشیدن به این پایگاه مذهبی و فرهنگی جامعه تاکید کرد.
 وی همچنین در پایان سخنانش مسئولین را بر تلاش  هرچه بیشتر جهت ساماندهی وضعیت جوانان جامعه دعوت  و از تهدیدهای فضاهای مجازی که نسل جوان ما را مورد هدف قرار داده است، هشدار داد.
سپس در ادامه سید حسن حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر طی سخنانی با تأکید بر لزوم برخورد فعالانه با مسائل و رویدادهای فرهنگی خواستار توجه بیشتر مسئولان به بحث اوقات فراغت و نیز  برنامه ریزی در مواجهه با فضای مجازی شد .
گفتنی است راه اندازی یک شعبه شورای حل اختلاف و یا دادیاری درسطح بخش در جهت کاهش جرم در بخش احمد آباد مستوفی ، پیگیری لازم در خصوص ساماندهی وضعیت موقوفات بخش احمد آباد مستوفی ، تأسیس یک سالن آمفی تئاتر در کتابخانه جلال آل احمد جهت برگزاری جلسات و همایش های بخش احمدآباد مستوفی و ... ازجمله مصوبات این جلسه بود .

 

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 مرداد 1395
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 452
captcha refresh