En
تاریخ : يکشنبه 20 اسفند 1396
کد 3373

نشست مشترک شهردار و اعضای شورای شهر احمدآباد مستوفی با فرماندار اسلامشهر

نشست مشترک شهردار، رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر احمدآباد مستوفی با فرماندار شهرستان اسلامشهر پیرامون رفع مسائل و مشکلات پارلمان شهری صبح امروز با حضور کاظم گل احمدی بخشدار این بخش در فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر امیراله حقیقی در سخنانی در این نشست با تاکيد بر اينکه همواره مجموعه فرمانداري با قوت در کنار نمايندگان مردم در پارلمان شهري حضور داشته و از تصمیمات و لوایح مبتنی بر قانون شوراهای اسلامی شهر حمایت کرده، گفت: مردم از اعضاي شوراي شهر انتظار دارند و هدف ما نيز کمک به شوراي شهر و شهرداري است تا انتظارات شهروندان محقق شود.
فرماندار اسلامشهر افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و اعضای شورا به عنوان نمایندگان مردم نباید اقدامی کنند که موجب دلسردی شهروندان شود.
حقیقی تصريح کرد: وجود اختلاف نظر و سليقه در هر مجموعه و خانواده اي امري طبيعي است با این حال اعضای شورا باید در حل مسائل کلان و مهم احمدآباد مستوفی اتفاق نظر داشته باشند و اميدواريم با وفاق و همدلی قدم های بزرگی برای شهر و شهروندان احمدآباد مستوفی برداشته شود.
وي با اشاره به اينکه اگر ضعفي در شورای شهر مشاهده شود مردم آن را به پاي هر 5 عضو شورا خواهند گذاشت، ادامه داد: اگر موفقيتي نيز حاصل شود اين موفقيت بنام شوراي شهر ثبت خواهد شد و اين امر نشاندهنده اهميت انسجام و وحدت بين اعضاي شوراي شهر است.
حقیقی بر ضرورت برنامه ریزی اعضای شورای شهر جهت ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری تاکید کرد و ادامه داد: احمدآباد مستوفی از ظرفیت قابل توجهی برای سرمایه گذاری برخوردار است و اعضای شورا باید با انجام مطالعات لازم و تصویب طرح ها و لوایح مربوطه سرمایه گذاران را جهت حضور و سرمایه گذاری در این شهر تشویق و ترغیب کنند.
فرماندار اسلامشهر بیان اینکه اعضای شورا به عنوان نمایندگان مردم باید مطالبات عمومی مردم را از طریق مبادی ذی ربط پیگیری کنند، ادامه داد: باید از ظرفیت تمامی اعضای شورای شهر برای پیگیری خواسته های مهم مردم استفاده کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت حمایت اعضای شورای شهر احمدآباد مستوفی از شهردار این شهر تاکید کرد و گفت: شهردار، منتخب اعضای شوراست و بر اساس سیاست گذاریها، لوایح و مصوبات آنان حرکت می کند و اگر شهردار در عمل به وظایفش توفیق نداشته باشد در درجه نخست این عدم موفقیت بنام اعضای شورای شهر نوشته خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 20 اسفند 1396
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 166
captcha refresh