En
تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396
کد 3381

فرمانده انتظامی اسلامشهر خبر داد:

افزایش 23درصدی ماموریت های پلیس در سال ۹6

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر ازافزایش 23 درصدی ماموریت های پلیس در سال ۹6 نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: 121 هزار ماموریت در سال جاری توسط عوامل انتظامی شهرستان صورت گرفته است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر سرهنگ حسن آبادی که در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان در سال ۹6 سخن می گفت، به تشریح اولویت های درخواست های انتظامی شهروندان پرداخت و گفت: تصادفات با ۲9 درصد، نزاع و درگیری با ۲4درصد و سرقت با ۱۲ درصد بیشترین ماموریت های پلیس را به خودشان اختصاص دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان در ادامه با اشاره به برخی ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی همچون اعتیاد و معتادان کارتن خواب، اختلافات خانوادگی و میزان بالای وقوع تصادفات در کشور خواستار توجه بیشتر به امر فرهنگسازی در خانواده ها و توجه به حوزه پیشگیری از وقوع جرائم شد.
وی با اشاره به افزایش 346 درصدی کشفیات انواع مواد مخدر در اسلامشهر گفت: در 11 ماهه امسال نزدیک 3 تن مواد مخدر در شهرستان کشف شده است.
حسن آبادی همچنین به جدیت پلیس جهت برخورد با توزیع کنندگان مواد محترقه در آستانه چهارشنبه سوری اشاره کرد و گفت: تعداد قابل توجهی مواد محترقه کم خطر و پرخطر توسط پلیس در شهرستان کشف و ضبط شده است.
وی اظهار داشت: خانواده ها باید بیش از پیش در این ایام مراقب فرزندانشان باشند و با بیان موارد لازم پلیس را در جلوگیری از وقوع حوادث تلخ در چهارشنبه آخر سال یاری دهند.
فرمانده انتظامی شهرستان در بخش پایانی سخنان خود به آماده باش کامل عوامل انتظامی و راهور شهرستان و راه اندازی  کانکس های ویژه جهت ارائه خدمات نوروزی به شهروندان در ایام عید نوروز اشاره کرد و گفت: ان شاءا... با همکاری مردم با پلیس واپسین روزهای سال و تعطیلات عید نوروز در آرامش کامل در شهرستان اسلامشهر سپری شود.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 اسفند 1396
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 171
captcha refresh