En
تاریخ : يکشنبه 2 ارديبهشت 1397
کد 3404

دیدار رئیس و معاونان بنیاد شهید اسلامشهر با فرماندار شهرستان

همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز رئیس و معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر با فرماندار شهرستان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این دیدار که حسین جعفری مشاور امور ایثارگران فرماندار نیز حضور داشت، امیراله حقیقی در سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد علمدار کربلا حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز اظهار داشت: باوجود محدودیت در منابع مالی و کمبودهای مختلف خدمات دهی به خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان به نحوی مطلوب توسط بنیاد شهید شهرستان انجام می شود.
وی خدمت به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را وظیفه تک تک مسئولان برشمرد و گفت: در سالهای دفاع مقدس جوانان عزیز و برومند کشور در راستای دفاع از ایران اسلامی و حریم ولایت بدون توقع و هرگونه چشمداشتی در جبهه ها حضور یافتند و از کیان کشور دفاع کردند.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: جمعی از آن عزیزان در راه دفاع از کشور به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و جمعی نیز مدال جانبازی را به سینه آویختند و امروز به عنوان یادگاران هشت سال دفاع مقدس در جامعه زندگی می کنند و همه ما باید قدردان رشادت مردیهای آنان باشیم.
وی تصریح کرد: مردم نیز قدردان صبر و ایثار خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران هستند و همچنان باوجود گذشت چهل سال از عمر انقلاب اسلامی همچنان پشتیبان نظام هستند و هرگاه به حضور آنان نیز بوده با حضورشان در صحنه دشمنان انقلاب را ناامید کرده اند.
حقیقی در ادامه ضمن قدردانی از عملکرد قابل توجه بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر در سال گذشته گفت: امیدوارم در سال جدید نیز خادمانی دلسوز برای خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران شهرستان باشید.
همچنین در ادامه این جلسه عسگریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر نیز در سخنانی ضمن قدردانی از حمایت های فرماندار شهرستان از برنامه ها و اقدامات این بنیاد در سال گذشته روز جانباز را به فرماندار اسلامشهر که یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس است تبریک گفت.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 ارديبهشت 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 104