En
تاریخ : يکشنبه 2 ارديبهشت 1397
کد 3405

تجلیل فرماندار از جانبازان شاغل در فرمانداری و بخشداری های اسلامشهر

همزمان با خجسته سالروز میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز امیراله حقیقی فرماندار اسلامشهر در دیدار با جانبازان شاغل در فرمانداری و بخشداری های مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه از آنان تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، در این دیدار که لطفی طلب بخشدار چهاردانگه نیز حضور داشت، امیراله حقیقی در سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز گفت: جانبازان با اقتدا به علمدار کربلا، دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا کرده اند و آرامش امروز در سایه خون شهدا و ایثارجانبازان محقق شده است.
وی تصریح کرد: خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در نظام جمهوری اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردارند و آرامشی که امروز در کشورمان شاهد آن هستیم مرهون رشادت های عزیزانی است که با بذل جان و یا عضوی از بدنشان در برابر دشمنان کشور ایستادند.
حقیقی با بیان اینکه جانبازان مظهر سربلندی و عظمت ایران و سند حقانیت و مظلومیت جمهوری اسلامی ایران هستند افزود: امروز جانبازان همچنان در حال پاسداری و حمایت از پرچمی هستند که در گذشته به پشتیبانی انقلاب بر افراشته‌اند.
وی ایثار و از خودگذشتگی را مهمترین ویژگی جانبازان و ایثارگران عنوان کرد و اظهار داشت: بصیرت و شناخت کامل از شرایط زمانی و مکانی، یکی از ویژگی‌های بارز جانبازان و ایثارگران است.
فرماندار اسلامشهر اظهارداشت: شهدا و جانبازان با اقتدا به یاران سالار شهیدان بویژه علمدار با وفای دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) در سالهای دفاع مقدس به ندای حضرت امام خمینی(ره) لبیک گفته و در راه دفاع از کشور جانفشانی کردند.
در ادامه با اهدای لوح و هدایای از سوی فرماندار شهرستان از جانبازان شاغل در فرمانداری و بخشداری های شهرستان تجلیل بعمل آمد.


 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 ارديبهشت 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 156