En
تاریخ : يکشنبه 2 ارديبهشت 1397
کد 3406

حضور فرماندار اسلامشهر در مراسم تجلیل از جانبازان احمدآباد مستوفی

مراسم تجلیل از جانبازان احمدآباد مستوفی صبح امروز همزمان با سالروز میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز با حضور فرماندار اسلامشهر در بخشداری احمدآباد مستوفی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این مراسم که امام جمعه، بخشدار، رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار احمدآباد مستوفی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر نیز حضور داشتند، امیراله حقیقی در سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بویژه میلاد علمدار باوفای کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز اظهار داشت: امروز متعلق به انسان وارسته و بزرگی همچون قمر بنی هاشم(ع) است، شخصیتی که ایثار، فداکاری و جانبازی در راه حق را بخوبی معنا کرد و دنیا دیگر هرگز نمونه او را بخود ندید.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه همه مسئولان و آحاد مردم قدردان جانفشانی شهدا، صبر و استقامت خانواده های شهیدان، جانبازان، آزادگان و ایثارگران هستند افزود: شهدای ما با خونشان درخت انقلاب را آبیاری کردند و جانبازان عزیز با اهدای عضوی از جسم و وجودشان باعث شدند تا انقلاب اسلامی امروز به درختی تنومند تبدیل شود.
وی با اشاره به آرامش و امنیت کم نظیر کشورمان در منطقه ناآرام خاورمیانه گفت: آرامش، عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی در سطح منطقه و مجامع بین الملل به برکت خون شهدا و جانفشانی جانبازان و ایثارگران است و ما باید قدرشناس آنان باشیم.
حقیقی با بیان اینکه اگر امروز دنیا در برابر ایران اسلامی سر تعظیم فرود آورده به برکت خون پاک شهدا و ایثارگری های جانبازان است افزود: در سالهای دفاع مقدس نوجوانان و جوانان بسیاری با عشق و علاقه در جبهه ها حضور یافتند و در برابر دشمن بعثی که توسط استکبار جهانی تجهیز شده بود ایستادگی و مقاومت کردند و اجازه ندادند وجبی از خاک ایران اسلامی جدا شود.
وی تصریح کرد: ملت عزیز ایران اسلامی نیز همواره با حضور پررنگ خود در راهپیمایی های مختلف و انتخاباتی که در چهل سال گذشته در کشور برگزار شده نشان دادند که قدردان جانفشانی شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان هستند.
گفتنی است در ادامه این مراسم از جانبازان احمدآباد مستوفی تجلیل بعمل آمد. همچنین در ادامه از یادمان تصاویر 34 شهید احمدآباد مستوفی و حسن آباد که در بخشداری نصب شده نیز رونمایی صورت گرفت.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 ارديبهشت 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 118