En
تاریخ : دوشنبه 3 ارديبهشت 1397
کد 3410

دیدار و تجلیل فرماندار اسلامشهر از سه جانباز سرافراز شهرستان

فرماندار اسلامشهر بمناسبت اعیاد شعبانیه بویژه میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز به همراه حجت الاسلام والمسلمین نوروزی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در اسلامشهر با عزت اله عبداله خانی، حسین دادخواه و پرویز تکریم سه جانباز سرافراز شهرستان دیدار و از آنان تجلیل کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این دیدارها که رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر، مشاور امور ایثارگران فرماندار و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشتند، امیر اله حقیقی در سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و روز جانباز گفت: جانبازان یادگاران گرانقدر هشت سال دفاع مقدس در جامعه هستند.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به اینکه پس از گذشت چند دهه از پایان جنگ همچنان مشکلات جسمی اکثر جانبازان، آنها را آزار می‌دهد، گفت: همگی باید در برابر مقام شامخ جانبازان سر تعظیم فرود آوریم، چراکه قدر و منزلت آنها نزد پروردگار بسیار زیاد است و خانواده آنها نیز با ایثارگری‌هایی که انجام داده‌اند درخور تحسین هستند.
حقیقی تصریح کرد: خدمت به جانبازان داراي اجري عظيم در درگاه خداوند سبحان بوده و وجود این عزیزان باعث زنده شدن ارزش ها و ياد و خاطره ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس است.
فرماندار اسلامشهر توجه ویژه به جانبازان و خانواده‌هایشان را از وظایف اصلی مسئولان دانست و گفت: باید به نحوی شایسته تمامی مسئولان و مردم نسبت به تکریم جانبازان سرفراز انقلاب اسلامی به عنوان یادگاران دفاع مقدس اقدام کنند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 3 ارديبهشت 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 121