En
تاریخ : دوشنبه 3 ارديبهشت 1397
کد 3411

حضور فرماندار اسلامشهر در مراسم تجلیل از جانبازان شهر چهاردانگه

مراسم با شکوه تجلیل از جانبازان شهر چهاردانگه روز یکشنبه دوم اردیبهشت با حضور امیراله حقیقی فرماندار شهرستان اسلامشهر، حجت الاسلام گلوردی امام جمعه چهاردانگه، مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران، و با حضور ارزشمند جانبازان شهر چهاردانگه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این مراسم که معاون امور فنی و عمرانی فرماندار، بخشدار، رییس و جمعی از اعضای شورای شهر، شهردار و مدیر بنیاد شهید چهاردانگه نیز حضور داشتند، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران در سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) اظهار داشت: از آنجایی که جانبازی دریچه ورود به شهادت و پنجره ای رو به مسیر شهادت است، از ارزش و جایگاه والایی برخوردار هستند.
عبداله مرتضوی با اشاره به اهمیت جایگاه خانواده های شهدا و جانبازان افزود: طبق گزارشاتی که از چهاردانگه به دست ما می رسد، حاکی از آن دارد که در این شهر توجه ویژه ای از سوی مسئولان شهری به خانواده های شهدا و جانبازان می شود.
مراسم تجلیل از جانبازان شهر چهاردانگه با مولودی خوانی و خاطره گویی جانبازان حاضر در مراسم ادامه و با اهدای گل و تجلیل از جانبازان به پایان رسید.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 3 ارديبهشت 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 123