En
تاریخ : چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397
کد 3416

بررسی راهکارهای عملی جهت حمایت از کالای ایرانی در جلسه شورای فرهنگ عمومی چهاردانگه

هفتادمین جلسه شورای فرهنگ عمومی چهاردانگه برگزار شد و در این جلسه راهکارهای عملی دستگاهای اجرایی در خصوص حمایت از کالای ایرانی مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، حجت الاسلام گل وردی امام جمعه چهاردانگه در سخنانی در این جلسه بر حفظ آبروی افراد و تکریم ارباب رجوع تاکید  وافزود: همه ما با توجه به مسئولیتی که داریم باید با تمام وجود خدمتگزار این مردم که به عنوان ولی نعمت ما هستند، باشیم.
امام جمعه چهاردانگه افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ کس رئیس نیست وهمه مسئولند و باید  برای  خدمت به این مردم که بارها و بارها امتحانشان را در پایبندی به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه پس داده اند، تلاش نماییم.
گفتنی است در این جلسه مواردی همچون اهتمام دستگاههای اجرایی جهت حمایت از کالای ایرانی و توجه به امر فرهنگ سازی، اطلاع رسانی  و ایجاد بستری  برای تحقق آن ، تبلیغات محیطی در جهت تشویق و ترغیب عموم مردم برای خرید کالای ایرانی توسط شهرداری، شناسایی و معرفی مراکز تولیدی که کالاهایی با کیفیت تولید می کنند ، حل مسائل و مشکلات مراکز تولید داخلی در جهت حمایت از تولید کنندگان داخلی، بهره گیری از پیام رسان های داخلی در انجام فعالیت ها و امور اداری دستگاههای اجرایی ، توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی در ماه مبارک رمضان و... به تصویب رسید .
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 237