En
تاریخ : سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
کد 3422

بازدید فرماندار اسلامشهر از یک کارگاه تولید کفش در بخش چهاردانگه

فرماندار اسلامشهر با حضور در یک کارگاه تولید کفش در بخش چهاردانگه از قسمت های مختلف این کارگاه تولیدی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در حاشیه این بازدید که بخشدار، شهردار و رئیس شورای شهر چهاردانگه، مدیر جهاد کشاورزی، سرپرست اداره محیط زیست و رئیس اتاق اصناف نیز حضور داشتند، امیراله حقیقی در سخنانی با بیان اینکه در شهرستان اسلامشهر کارگاه های تولید کفش بسیاری مشغول فعالیت هستند گفت: اسلامشهر از ظرفیتهای لازم برای تبدیل شدن به قطب تولید کفش با کیفیت ایرانی برخوردار است.
وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان «حمایت از کالای ایرانی» اظهار داشت: مجموعه فرمانداری از طرح ها و برنامه های توسعه ای این کارگاه تولیدی همچون سایر مجموعه های تولیدی و صنعتی شهرستان در جهت افزایش تولید کالای ایرانی و ایجاد اشتغال برای جوانان حمایت خواهد کرد.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به اینکه حمایت از بخش خصوصی بویژه واحدهای تولیدی و صنعتی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است گفت: تقویت بخش خصوصی که در برنامه ششم توسعه نیز بر آن تاکید شده علاوه بر تاثیر مستقیم در زمینه تولید محصولات با کیفیت داخلی در زمینه ایجاد اشتغال نیز تاثیر مستقیمی خواهد داشت.
حقیقی با بیان اینکه باید برخی موانع دست و پا گیر که در مسیر اشتغال زایی و سرمایه گذاری در بخش های تولید و صنعت قرار دارد را برطرف کنیم، ادامه داد: همچنین باید معضل بخشی نگری در صنعت مرتفع شود و همه دستگاهها و ادارات در جهت حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران عمل کنند تا شاهد رونق محصولات تولید داخل باشیم.
گفتنی است در حال حاضر کارگاه تولید کفش حیدری برای 100 نفر مستقیم و 400 نفر بطور غیر مستقیم شغل ایجاد کرده و با راه اندازی فاز 2 این کارگاه برای 100 نفر دیگر نیز اشتغال ایجاد خواهد شد.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 282