En
تاریخ : سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
کد 3429

نماینده مجلس در جمع فرهنگیان اسلامشهر:

نظام رتبه بندی معلمان باید هرچه سریعتر به اجرا درآید

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: ما مصرانه می‌خواهیم که نظام رتبه‌بندی معلمان هرچه سریع‌تر عملیاتی و به اجرا درآید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، فریده اولادقباد که در آیین تجلیل از معلمان نمونه و برتر اداره آموزش و پرورش این شهرستان سخن می گفت اظهار داشت: قطعاً اگر به آموزش و پرورش توجه ویژه‌ای داشته باشیم، می‌توانیم همه مسیرهای رشد و توسعه کشور را به دست آوریم.
وی تصریح کرد: در برنامه ششم توسعه که دولت به مجلس ارائه کرد، تنها یک بند درباره آموزش و پرورش بود که با همکاری و تلاش‌های شبانه‌روزی نمایندگان، 24 بند دیگر به آن افزوده شد،که یکی از آنها اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان است.
اولاد قباد با بیان اینکه پاشنه آشیل دولت‌هایی که به رشد پایداری نمی‌رسند، این است که آموزش و پرورش را نادیده می‌گیرند، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران به پاسداشت خدمت صادقانه شما معلمان است که پابرجا مانده، همان‌طوری که در دوران انقلاب و دفاع مقدس شهدا از این نظام ایثار و از خود گذشتگی کردند و به شهادت رسیدند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس تصریح کرد: زمانی آسیب‌های اجتماعی و رفتارهای پرخطر جوانان در جامعه کاهش می‌یابد که معلمان خوب فعالیت کنند و وظیفه و رسالتی را که دارند به‌خوبی انجام دهند.
وی افزود: اگر این عشق و علاقه و عرق معلمی نبود، هرگز معلمان نمی‌توانستند با این شرایط مالی و امکاناتی که در اختیار دارند، این‌گونه موفق عمل کنند، البته همیشه در مجلس و جلسات شورا این تذکرات را داده‌ایم.
اولاد قباد تأکید کرد: ما نمایندگان مجلس از بعد نظارتی این قول را می‌دهیم که همه مصوبات لایحه برنامه توسعه ششم کشور در رابطه با فرهنگیان و معلمان را پیگیری کنیم و از وزیر آموزش و پرورش هم می‌خواهیم که هرچه سریع‌تر مطالبات همکاران فرهنگی را در زمینه‌های مختلف پرداخت کند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 101